Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با بیان اینکه مشکلات سایت های دیوار و شیپور هنوز برطرف نشده، گفت: کلاهبرداری از موضوعات داغی است که همچنان در این سایت ها وجود دارد.
سازمان فناوری اطلاعات ایران برای حمایت از پلتفرم های کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات و شناسایی پلتفرم های برتر در حوزه های مختلف فراخوان منتشر کرد.

امروزه کسب و کارها و نحوه‌ی فعالیت آن‌ها به‌روز شده‌اند و از کوچکترین کسب و کار تا بزرگترین شرکت‌های دنیا در هر عرصه‌ای به دنبال خلاقیت هستند؛ آیتمی که امروزه به راحتی می‌توانید از تکنولوژی دریافت کنید.

سایت های خرید اینترنتی موجب شده است تا مردم با یک کلیک به کالای مورد نیاز خود دست پیدا کنند و فرصت برای رقابت برای کسب و کارهای آنلاین فراهم شود.

با امضای یک تفاهم نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بانک رفاه کارگران، استارتاپ های مبتنی بر فناوری ها و کسب و کار های اینترنتی حوزه مالی تقویت می شوند.
دیجیتال مارکتینگ به معنای استفاده از ابزارهای آنلاین و دیجیتال در راستای تحقق اهداف فروش و بازاریابی است. اما دیجیتال مارکتینگ چطور می تواند به موفقیت کسب و کارهای اینترنتی کمک کند.
مسئله احراز هویت از اهمیت بسزایی برخوردار است چراکه اگر برای این موضوع راه حل درستی اندیشده شود، دیگر شاهد مشکلاتی که در رابطه با جعل هویت و خرید با کارت بانکی جعلی و دزدی پیش می‌آید، نخواهیم بود.

سرعت رشد در کسب و کارهای اینترنتی نوآورانه (استارت‌آپ‌ها) چنان اهمیتی یافته که به یکی از معیارهای مهم ارزش‌گذاری تبدیل شده است. برخی از کسب و کارهای نوآور نیز به الگوهایی برای شتاب بخشیدن به رشد رسیده‌اند که تحت عنوان هک رشد شناخته می‌شود.

 ایمیلی که به شکل emarketing معرفی شده است، می‌تواند شامل یک نامه برای فروش محصول، یک نامه برای توضیح پشتیبانی و ارائه خدمات به مشتری و یا توضیح کار یا دعوت به کار باشد. 

برمبنای این شاخص ها میتوان اهداف کوتاه مدت و بلندمدت، استقرار، پیاده سازی و توسعه تجارت الکترونیکی و سیاست های آتی در این حوزه را تبیین نمود.

در این مطلب به بررسی تجارت الکترونیک در ایران و جهان در سال 2018 میلادی و 97 شمسی می پردازیم.

بانک تک تلاش بانک های سنتی به منظور استفاده از فناوری های نوین به منظور تغییر شکل خدمات مالی از شکل سنتی به نحوه مدرن و بدون نیاز به مراجعه کاربران است.
 با توسعه فناوری و تاثیر پذیری در ابعاد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی امروزه شاهد تغییر در فعالیت‌های اقتصادی و ارتباط جمعی هستیم.

ارسال هر چیز قدیمی به روی نت روشی نیست که از طریق آن بتوان به راحتی مخاطب جذب کرد. باید اطمینان حاصل کنید، مطالبی را ارسال می کنید که افراد می خواهند آنها را ببینند و شانس خوبی برای تعامل با شما از طریق آنها پیدا می کنند.

«در وظایف تعریف شده برای ما آمده است که باید ضوابط حمایت از حقوق مصرف کنندگان در فضای تجارت الکترونیکی را ارائه و تعیین کنیم. محوری‌ترین بخش نماد اعتماد همین موضوع است و مصرف کننده می‌تواند با این نماد خیالش راحت باشد که در حال سرویس‌گیری از مجموعه‌ای است که حقوقش را رعایت می‌کند.»

ضریب نفوذ اینترنت در سال ۹۶، ۸۱/۲۸٪ و در سال ۹۷، ۷۸/۱۴٪ بوده است که بالاتر از میانگین جهانی می‌باشد. ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران بارشد ۲/۵۴ درصدی از ۱۱۰/۷ درصد در سال ۹۶ به ۱۱۳/۳۴ درصدی در سال ۹۷ رسیده است.

اقتصاد دیجیتال در حوزه فناوری، اطلاعات، اینترنت، شبکه‌های دیجیتال و سایر موارد تعریف می‌شود که با این مباحث کاری نداریم اما آنچه که باعث شد تا این فراکسیون شکل گیرد به دلیل کارهای استارت‌آپی و نوپایی بود که پایه آن دیجیتال است.

مدتی است سامانه پایشگر هوشمند مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، کار خود را با پایش۳۵۰۰سایت آغاز کرده و نتایج اولیه این پایش نیز به دست آمده است. به گفته مسئولان این سامانه، پردازش اولیه نشان می‌دهد در هر سه سناریو که مدنظر قرار گرفته، سایت‌های مشکوک به تخلف وجود دارند.

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.