Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar
از زمانی که نماد اعتماد برای سایت صادر شد اطلاعات ثبتی کسب و کار در دسترس اداره مالیات قرار می‌گیرد و محاسبه مالیاتی از همان روز دریافت نماد صورت می‌پذیرد. 

در آنلاین مارکتینگ تمام فعالیت ها در بستر اینترنت انجام می شود، بنابراین نیازمند نبودن به اینترنت در بسیاری از شیوه های تبلیغ در بازاریابی دیجیتال را می توان یک مزیت نسبت به آنلاین مارکتینگ دانست.

 معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری مشهد از ارایه داده های مدیریت شهری نظیر نقشه های ترافیکی به استارتاپ‌ها برای توسعه کسب و کارهای اینترنتی خبر داد.

گوگل سال ها قبل با سرمایه گذاری وسیع شروع به کار کرده است و با این شرایط اصلا صرفه اقتصادی برای هیچ کشوری وجود ندارد که بخواهد موتور جستجویی مانند گوگل بسازد.

همزمان با تغییر نرخ بنزین در کشور و در راستای جلوگیری از افزایش قیمت انواع کالا و خدمات در سطح عرضه، طرح تشدید بازرسی با همکاری سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و بسیج اصناف در حوزه نظارت بیشتر بر بازار جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان درحال اجرا می‌باشد.

 GDPR از تعهدات و الزامات جامع، سنگین و نامتناسب که ریسک را افزایش می دهد، جلوگیری نموده و قوانین حفاظت از داده ها را برای کشورهای اروپایی به طور متناسب با آنها تنظیم می کند.

 قانون GDPR در پارلمان اتحادیه اروپا به تصویب رسیده و از تاریخ 25 می (4 خرداد) در کشورهای عضو این اتحادیه و کشورهای وابسته لازم‌الاجرا شده است.

خفیف های تخیلی و کالاهایی که با سفارش مشتری تطابق ندارد نشان می دهد که فروشگاه های اینترنتی با خلاء نظارت مواجه هستند.

کارشناس تکنولوژی­‌های نوین گفت:عدم اعتماد و امنیت تنها دو مولفه از مولفه‌های ممکن برای بکارگیری پیام‌رسان‌های داخلی از سوی کاربران است بلکه مخاطبان به دلیل ضعف ارائه خدمات از این اپلیکیشن‌های داخلی استفاده نمی‌کنند زیرا پاسخگوی نیازهای آنان نیست.

نبود اینترنت امنیت کشور را حفظ کرد اما برای جلوگیری از وارد شدن خسارت زیاد به کسب و کارهای اینترنتی باید اینترنت داخلی را تقویت می کردیم.

 قطعی اینترنت به مدت یک هفته نگرانیها و مشکلات زیادی را برای مردم و خود کشور پدید آورد. از ضرر اقتصادی هنگفتی که به کشور وارد شد گرفته تا قطع ارتباط اینترنتی افرادی که در خارج از کشور حضور داشتند با خانواده خود در داخل کشور.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نظر دارد گزارشی از مشکلات پیش‌آمده برای کسب و کار های اینترنتی دارای نماد، در پی قطع سراسری اینترنت منتشر نماید.

با رشد فناوری های نوین و دستگاه های مبتنی بر اینترنت اشیاء، کاربران در معرض تهدیدهای سایبری مختلفی قرار دارند.
نباید اجازه داد که کسب‌وکار اینترنتی یک‌شبه نابود شود. اهمیت این ضرر معنوی کمتر از ضرر مالی به بارآمده نیست. مردم هم ممکن است به کسب‌وکار مجازی بدبین شوند. اهمیت این بخش از ماجرا را نمی‌توان با عدد و رقم نشان داد.

باید ظرفیت لایه اطلاعاتی و لایه خدمات کاربردی فضای مجازی (نرم افزارهای پایه کاربردی) به صورت کامل طراحی و عملیاتی شود تا کسب و کارهای فضای مجازی بتوانند در کشور، فعالیت کنند؛ این ظرفیت تنها در شبکه ملی اطلاعات محقق می شود.

اقتصاد خرد، شامل‌ بنگاه‌ها و خرده مشاغل است. بنگاه‌های کوچک و افرادِ خوداشتغال بیش از تمام اجزای اقتصاد خرد از قطع اینترنت متضرر می‌شوند؛ به ویژه بنگاه‌‌های خدماتی و افرادی که برای آنها کار می‌کنند. تاکسی‌های اینترنتی از این جمله هستند.

به‌رغم اینکه بسیاری از کسب‌و‌کارهای ایرانی بخش عمده‌ای از سرویس‌شان به‌خاطر حضور در شبکه داخلی در دسترس بوده اما بخش قابل توجهی از کسب‌و‌کارشان همچنان وابسته به اینترنت است.

صاحبان کسب و کار معتقدند محدودیت‌های اینترنت و مشکلات مربوط به درگاه‌های پرداخت‌ بانک‌ها باعث کاهش تراکنش و لطمه به فعالیتشان شده است اما بانک‌ها تلاش دارند که همه مشکلات مربوط به تراکنش‌های ناموفق اینترنتی را به گردن قطعی و کندی اینترنت انداخته و خود را تبرئه کنند.

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.