اخبار
موج جدیدی از کلاهبرداری اینترنتی این بار با عنوان رجیستری موبایل به راه افتاده است و  مردم می بایست  بیشتر به پیامک های دریافتی خود توجه کنند.
رئیس پلیس فتا زنجان از ترفند جدید کلاهبرداران در بحث ثبت‌نام خودرو خبر داد.
سرپرست فرماندهی انتظامی بندرانزلی از دستگیری 8 عضو شرکت هرمی خبر داد.
کارشناس مسئول اصناف چهارمحال و بختیاری درباره فعالیت غیرمجاز شرکت‌های هرمی و بازاریابی شبکه‌ای به مردم استان هشدار داد.
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان یزد از کشف دستگاه های استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.
سرپرست فرماندهی انتظامی بندرانزلی گفت: 8 عضو یک شرکت هرمی در بندر انزلی دستگیر شدند.
رئیس پلیس فتا استان مرکزی از شیوه جدید کلاه‌برداران سایبری با ارسال پیامک لینک جعلی پرداخت وجه برای دریافت خدمات برخی از سامانه‌های الکترونیک خبر داد.
رئیس پلیس فتا پایتخت از افزایش کلاهبرداری با ترفند اسکیمر و کپی کارت بانکی و برخورد پلیس فتا با کلاهبرداران خبر داد و گفت: توصیه می‌شود تا مشتریان عملیات پرداخت با کارتخوان را شخصا انجام دهند.
رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی از انهدام باند کلاهبرداری چند ده میلیاردی فضای سایبری، فروش مال غیر و ‌پولشویی خبر داد.
به گفته معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بخش عمده‌ای از رخدادهای سایبری از جمله فیشینگ و حریم خصوصی، اموری جهانی هستند که امنیتی‌سازی در این حوزه‌ها ناکارآمد است.
استفاده از رسیدهای جعلی به یکی از شیوه‌های کلاهبرداری تبدیل شده و سودجویان از طریق نرم‌افزارهای رسیدساز، اقدام به ساخت رسیدهای جعلی می‌کنند که به‌دلیل مشابهت با نمونه‌های واقعی، می‌تواند کاربران را فریب دهد.
رئیس مرکز پیشگیری پلیس فتا در خصوص فعالیت غیرقانونی کانال‌ها و صفحاتی در فضای مجازی تحت عنوان سرمایه‌گذاری در بورس هشدار داد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مجموع اندازه اقتصاد دیجیتال کشور در حال حاضر ۶.۵ درصد است.

رئیس پلیس فتا خوزستان ضمن اشاره به افزایش شیوه‌های فیشینگ، از سرقت اطلاعات حساب بانکی شهروندان با ترفند فروش فیلم در فضای مجازی خبر داد.

 اعضای یک شبکه در فضای مجازی که با ایجاد فروشگاه اینترنتی ۲ میلیارد ریال پول نقد از مردم کلاهبرداری کرده بودند به دام پلیس افتادند.

رئیس کلانتری ۱۱۱ "هفت چنار " پایتخت از دستگیری اعضای باند ۳ نفره کلاهبرداری اسکمیری در منطقه "هفت چنار" خبر داد و گفت: متهمان به ۳۰ فقره کلاهبرداری به ارزش ۲.۵ میلیارد ریال اعتراف کردند.

مجرمان سایبری با شیوه‌ای جدید و با وعده پرداخت سودهای بالا از طریق سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال در فضای مجازی،‌ از کاربران کلاه‌برداری می‌کنند.

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در خصوص کلاه‌برداری در پوشش آزادسازی سهام عدالت هشدار داد.

رئیس پلیس امنیت پایتخت با اشاره به نوع جدید کلاهبرداری استفاده از کد بورسی اشخاص توسط افراد لاکچری، توصیه کرد برای سرمایه گذاری از طریق کارگزاری‌های مجاز اقدام و بدون کسب مهارت وارد بورس نشوند.
مجرمان سایبری با انتشار لینک‌ و یا برنامه‌های جعلی موبایلی تحت عنوان نمایش مناطق شیوع کرونا به دنبال سرقت اطلاعات افراد هستند.
انتها123456
سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.