کلیک غیر واقعی چیست؟
فعالیت کلیک غیر واقعی شامل هر نوع کلیک و یا اثرات ناشی از آن است که می‌تواند به صورت مصنوعی و ساختگی هزینه های تبلیغاتی آگهی دهنده یا درآمد ناشر آگهی را افزایش دهد. فعالیت های اشاره شده در زیر می تواند، مصداق کلیک‌های ساختگی و مصنوعی باشد.
تاريخ : نهم ارديبهشت 1391 ساعت 00:00   کد : 758
 

طی چند روز گذشته نامه‌های بسیاری در مورد سایت های کسب درآمد کلیکی دریافت کردیم و هموطنان عزیز در رابطه با ماهیت این سایت ها سؤال های بسیار زیادی را مطرح نموده اند. در این مطلب با ارائه متنی از بخش ساپورت شرکت گوگل سعی بر روشن نمودن برخی از زوایای فعالیت این گونه سایت ها داریم.

کلیک غیر واقعی چیست؟

«فعالیت کلیک غیر واقعی شامل هر نوع کلیک و یا اثرات ناشی از آن است که می‌تواند به صورت مصنوعی و ساختگی هزینه های تبلیغاتی آگهی دهنده یا درآمد ناشر آگهی را افزایش دهد. فعالیت های اشاره شده در زیر می تواند، مصداق کلیک‌های ساختگی و مصنوعی باشد.

        کلیک‌هایی که خود ناشر آگهی بر تبلیغ انجام می‌دهد.

          ناشر، مشوق‌هایی برای کلیک بر روی تبلیغات در نظر می‌گیرد.

          استفاده از ابزارهایی که منجر به ایجاد کلیک های اتوماتیک و یا افزایش ترافیک می‌گردد.

          ربوت‌ها

         هرگونه نرم افزارهای فریبنده

کلیک بر روی تبلیغات گوگل باید در نتیجه علایق کاربر و به صورت واقعی باشد و هر روشی که باعث شود به طور مصنوعی و ساختگی بر روی تبلیغات کلیک شود، در خط مشی های مرتبط با برنامه ها به شدت ممنوع شده است».

همان طور که در متن بالا مطالعه نمودید، فعالیت سایت‌های کسب درآمد کلیکی و خطی مشی آنها به طور کل در تضاد با ماهیت تبلیغات کلیکی بوده و گوگل این نوع فعالیت را به شدت تقبیح نموده است. دو گزینه اول اشاره شده در مصادیق کلیک‌های ساختگی و مصنوعی گوگل، نمونه عملکرد سایت های کسب درآمد کلیکی در کشورمان می باشد.


 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.