تعلیق بازاریاب متخلف
به اطلاع کاربران محترم سایت ایران هشدار می رساند، یکی از بازاریابان فعال شرکت جانسوبه دلیل تخلفات صورت گرفته به حالت تعلیق موقت درآمده است.
تاريخ : هفدهم آبان 1395 ساعت 09:26   کد : 5842
ایران هشدار- به اطلاع کاربران محترم سایت ایران هشدار می رساند، یکی از بازاریابان فعال شرکت جانسو به دلیل تخلفات صورت گرفته به حالت تعلیق موقت درآمده است.
لازم به ذکر است این تصمیم بنابر صلاحدید کمیته نظارت اخذ شده و در سایت http://www.networkmarketing.mimt.gov.ir به صورت رسمی اطلاع رسانی شده است.
متن اطلاعیه منتشره به صورت زیر می باشد:
به اطلاع کلیه شرکت های بازاریابی شبکه ای و بازاریابان می رساند، درصورت مشاهده هرگونه تخلف ونقض مقررات آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی بصورت مستدل و مستند برخورد لازم با شرکت و بازاریاب متخلف صورت خواهد گرفت. از این رو براساس تصمیم مورخ 95/8/10 کمیته نظارت، مقرر شده شرکت جانسو تجارت احدی از بازاریابان خود به کد واحد بازاریابی 0085822420 (کد داخلی شرکت 1100001016) را بدلیل سوء رفتار و عملکرد از تاریخ 95/8/16 لغایت 95/10/1 تعلیق نماید: لذا نامبرده در این مدت از فعالیت بازاریابی شبکه ای نظیر حضور در محل دفاتر و شعب و خرید محصولات شرکت برای دریافت کمیسیون و پاداش ممنوع شده است. ضمن اینکه موضوع جز عملکرد شرکت مذکور نیز منظور خواهد شد.

 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.