نشانه های مشهود دسیسه های هرمی که FTC اعلام کرده است
اگر سودی که از کار در این شرکت ها به دست می آید، بر طبق فروش محصول به مردم است، این شرکت را می توان از شرکت هرمی جدا کرد .
تاريخ : دوازدهم آبان 1395 ساعت 14:20   کد : 5808
ایران هشدار- همانطور که می دانید طرح های هرمی، طرح هایی است که توسط افراد کلاهبردار و جهت سوء استفاده و کلاهبرداری از مردم، تهیه و تدوین شده و با ادعای فروش مستقیم و قانونی بودن، افراد را فریب می دهند و به طرف سیستم هرمی می کشانند که البته خیلی زود، پس از اینکه فرد متوجه حقیقت واقعی این طرح شد، از آن کناره گیری می کند.
اگر سودی که از کار در این شرکت ها به دست می آید، بر طبق فروش محصول به مردم است، این شرکت را می توان از شرکت هرمی جدا کرد .
نشانه های زیر نشان می دهد که شرکت به صورت هرمی فعالیت می کند:
• درآمد شما به طور کلی بر اساس تعداد افرادی است که جذب می کنید تا به عضویت شرکت در آیند و پولی که افراد جدید می پردازند، برای خرید محصول مورد نیازشان نیست بلکه برای عضویت در شرکت است.
• شما مجبور هستید به مقادیر زیاد و بدون نیاز به محصولات، صرفا برای باقی ماندن در چرخه درآمدی شرکت، خرید انجام دهید.
• مجبور هستید محصولاتی را که نیاز ندارید و یا اصلا مناسب نیستند را خریداری کنید و در صورت خرید محصول، شرکت هیچ سیاستی برای بازگرداندن یا باز پس گیری کالا ندارد.
FTC اعلام کرده است که شرکتی که این فعالیت ها را انجام دهد، یک شرکت هرمی است و به هیچ عنوان نمی تواند جزء شرکت های قانونی بازاریابی شبکه ای باشد. همچنین FTC اعلام کرد که تا انتهای سال 2014 بیش از 350000 نفر فریب این طرح ها را خورده اند و 169 میلیون دلار از دست داده اند.
 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.