آگهی های استخدامی ترفند جدید شرکت های هرمی
شرکت های هرمی در کشور ما چند دهه ای است که فعالیت خود را آغاز نموده اند و هر بار با استفاده از شگردهای جدید اقدام به فریب و جذب افراد کم تجربه و ناآگاه نموده اند.
تاريخ : ششم مرداد 1395 ساعت 17:23   کد : 4948
ایران هشدار - شرکت های هرمی در کشور ما چند دهه ای است که فعالیت خود را آغاز نموده اند و هر بار با استفاده از شگردهای جدید اقدام به فریب و جذب افراد کم تجربه و ناآگاه نموده اند. فروش محصول، جذب سرمایه با وعده سودهای بالا، فروش سهام شرکت های خارجی همگی از ترفندهایی است که در این سال ها توسط عوامل این شرکت ها برای جذب افراد مورد استفاده قرار گرفته است. این بار این مجرمان به شگردهای جدیدی روی آورده اند و آن جذب افراد از طریق انتشار آگهی های استخدامی در روزنامه های کثیرالانتشار است.
عوامل این شرکت ها آگهی های استخدامی را در بخش نیازمندی های روزنامه ها و مجلات منتشر کرده و طعمه های خود را از بین افراد کم سن و سال که نیاز فوری به کسب درآمد دارند، انتخاب می نمایند. در قرار ملاقات های ترتیب داده شده دقیقاً به روش شرکت هرمی کوئست با دادن وعده های درآمدی دروغین و ترسیم آینده ای خیالی اقدام به اغوای این افراد شده و با سوءاستفاده از نیاز فوری درآمدی و مشکلات مالی آنان، آن ها را در جهت منافع سودجویانه خود هدایت می نمایند.
با توجه به غیرقانونی بودن فعالیت شرکت های هرمی در داخل کشور و آثار نامطلوبی که فعالیت در این شرکت ها با خود به همراه دارد، لازم است افراد آگاهی خود از ترفندهای مورد استفاده این شیادان را افزایش داده تا آن ها نتوانند هر بار با استفاده از روش های جدید و زدن نقابی متفاوت اقدام به سوء استفاده از هموطنان به ویژه قشر جوان ما نمایند.
 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.