شرکت هرمی voda
اخیراً گزارش هایی مبنی بر آغاز فعالیت مجدد برخی از افراد در شرکت هرمی با نام Voda به گوش می رسد؛ این موضوع ما را بر آن داشته تا اطلاع رسانی در مورد نحوه عملکرد شرکت و وضعیت آن به کاربران سایت داشته باشیم.
تاريخ : پنجم تير 1395 ساعت 13:58   کد : 4787
ایران هشدار - اخیراً گزارش هایی مبنی بر آغاز فعالیت مجدد برخی از افراد در شرکت هرمی با نام Voda به گوش می رسد؛ این موضوع ما را بر آن داشته تا اطلاع رسانی در مورد نحوه عملکرد شرکت و وضعیت آن به کاربران سایت داشته باشیم.
شرکت Voda یک دسیسه هرمی سرپوش محصولی است که با نام بازاریابی شبکه ای قانونی اقدام به جذب توزیع کنندگان از کشورهای مختلف و به دام انداختن آن ها با شستشوی مغزی کرده است.
در این شرکت همانند شرکت های بازاریابی شبکه ای قانونی اقدام به عرضه محصول می شود؛ چرا که فروش محصول بهانه ای برای پنهان کردن ماهیت واقعی شرکت و کلاهبرداری آن است. اما محصول ارائه شده شرکت، تورهای مسافرتی است که یک کالای غیر مصرفی و غیرضروری به حساب می آید. گردانندگان این طرح برای جلب رضایت افراد اقدام به رزرو جا در کشورهای مختلف و به قیمت های بسیار بالا می نمایند و در ازاء خرید محصول مبلغی کارت به کارت نمی کنند تا افراد مدرکی از آنان در دست نداشته باشند.
گردانندگان این شرکت در ایران از اعضای شرکت هرمی gold quest هستند که به دلیل بدنام شدن در پوشش Voda اقدام به فعالیت نموده اند.
در تبلیغات برای جذب در شرکت ادعا می شود که یک شرکت بین المللی است که در بیش از 75 کشور دنیا توزیع کننده دارد؛ درصورتی که در هیچ شرکت بین المللی نمی توان بدون وجود مدرک شناسایی بین المللی اقدام به بازاریابی نمود و همچنین نامی از این شرکت در بین لیست شرکت های نتورک در سرتاسر دنیا دیده نمی شود. سیستم جذب بازاریاب این شرکت تماماً همانند شرکت هرمی کوئست می باشد و تمامی ادعاهای آنان بدون مدارک مستدل است.
این شرکت تماماً یک دسیسه هرمی می باشد و فعالیت در آن غیرقانونی بوده و جرم محسوب می گردد.
 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.