سرمایه تان در آپشن لژیون در معرض خطر است؛ احتیاط کنید!!
تاريخ : بيست و يکم آبان 1401 ساعت 08:38   کد : 42376

اختصاصی ایران هشدار؛ شرکت آپشن لژیون به آدرس وب سایت optionslegion.com یکی دیگر از شرکت هایی است که با ادعای سرمایه گذاری در بازارهای مالی، املاک، طلا و رمزارز در حال جذب سرمایه کاربران است. 

در معرفی این شرکت گفته شده یک کارگزاری است که در کشور قبرس به ثبت رسیده و صرافی آن در کشور امارات قرار دارد و با کشورهایی نظیر انگلستان، فرانسه، سوئیس و آمریکا مبادلات مالی دارد  در حالی که مستنداتی در رابطه با فعالیت های این شرکت موجود نبوده و بدون ارائه مجوز و با تبلیغات در فضای مجازی در حال جذب سرمایه کاربران ایرانی است.

این شرکت به منظور درآمدزایی خود بسته های سرمایه گذاری را ارائه نموده که میزان سرمایه گذاری در آنها از 500 تا 5000 دلار و سود ماهیانه از 5 درصد تا 9 درصد تعیین شده است که بیشتر به منظور جذب مخاطب بوده و غیرمنطقی است. این شرکت به شیوه طرح های پانزی مشوق و پورسانت هایی را برای افزایش اعضا در نظر گرفته و در ازای جذب زیرمجموعه تا سطوح نامحدود وعده پرداخت پورسانت را داده است. این بدان معنا است که تمرکز شرکت در درآمدزایی بر جذب اعضا است و ادعای فعالیت مولد اقتصادی براین اساس مورد تردید است.

نکته دیگر پرداخت پورسانت براساس طرح باینری است. بازاریابان با ایجاد تعادل یک به یک بدون محدودیت در تعداد سطوح 10 درصد پورسانت تا سقف های معین در بسته های سرمایه گذاری به صورت هفتگی دریافت خواهند کرد. استفاده از طرح باینری به تنهایی شائبه هرمی بودن طرح آپشن لژیون را مطرح می سازد. 

مجموع برآوردها از اقدامات شرکت از جمله عدم ارائه مجوز برای فعالیت شرکت در ایران، مجهول بودن فعالیت شرکت، پرداخت سود نامتعارف از منابع نامشخص، عدم ارزش واقعی بسته های آموزشی ارائه شده توسط شرکت و تشویق و تحریک افراد به سرمایه گذاری به مبالغ بالاتر ریسک بالای سرمایه گذاری و متضرر شدن سپرده گذاران را مطرح می سازد.


 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.