لایمن و ادعای دروغین فروش مستقیم!!
تاريخ : بيست و ششم خرداد 1400 ساعت 10:13   کد : 42054

اختصاصی ایران هشدار- شرکت لیان اندیشه یاری رسان مشهور به لایمن به آدرس وب سایت limencu.com با عنوان فعالیت تک سطحی و فروش مستقیم نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت کرده است اما به صورت غیرقانونی در حال مجموعه سازی و انجام فعالیت شبکه ای است. 

این شرکت فروش محصولاتی همچون عسل، گرده و چای طبیعی، رب، سس های طبیعی، مربا و غیره را به عنوان فعالیت اصلی خود عنوان نموده اما طرح درآمدزایی آن به گونه ای طراحی شده که توسعه شبکه انسانی مبنای در آمدزایی آن محسوب می گردد. 

در این طرح درآمدزایی مبلغ مشخصی برای خرید هر فرد و فعال سازی جایگاه او تعیین شده و اعضاء قادر به خرید هم زمان 3 جایگاه خواهند بود. علاوه بر آن  ایجاد تعادل 3 به 3 در زیرمجموعه کاربر را مستحق دریافت پاداش به مقدار تعیین شده خواهد نمود. محدودیتی در سطوح برای افراد وجود ندارد.

این شرکت نه تنها بدون کسب مجوز در حال انجام فعالیت شبکه ای است بلکه در مواردی مصادیق فعالیت هرمی را نیز مرتکب شده است.

مصادیق فعالیت مجرمانه شرکت پرداخت پورسانت برای جذب مجموعه در تعداد سطوح نامحدود، پرداخت پاداش در ازاء تعادل 3 تایی و الزام اعضاء به ثبت بیش از یک جایگاه برای افزایش سقف پاداش تعادل است. اقدامات فوق طبق بند ز ماده 1 قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی جرم بوده و قابل پیگیری است.

به علاقه مندان فعالیت بازاریابی شبکه ای توصیه می شود پیش از شروع فعالیت در این زمینه استعلام پروانه کسب  بازاریابی شبکه ای شرکت را از نهادهای ذیربط دریافت نمایند. یکی از مؤثرترین راه ها به منظور پیشگیری از رشد قارچ گونه شرکت های غیرمجاز افزایش آگاهی و خودداری از سرمایه گذاری در آن هاست. 

به خاطر داشته باشید تنها شرکت هایی مجوز فعالیت شبکه ای را دارند که پروانه کسب بازاریابی شبکه ای از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی دریافت کرده باشند. 


 


 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.