ادعاهای آی ام اس ماینینگ را باور نکنید
آی ام اس ماینینگ با ادعای استخراج بیت کوین و اجاره دستگاه ماینر در حال فریب و جذب سرمایه کاربران است.

تاريخ : نوزدهم بهمن 1399 ساعت 14:42   کد : 41817

اختصاصی ایران هشدار- بنا بر درخواست مکرر کاربران محترم در ادامه بررسی طرح های پرریسک سرمایه گذاری این بار به بررسی وب سایتی با عنوان آی ام اس ماینینگ به آدرس imsmining.com پرداخته ایم.

مدتی است این وب سایت با عنوان استخراج بیت کوین و اجاره دستگاه ماینر  اقدام به ارائه طرح درآمدی و سپرده پذیری در قالب آن نموده است.

افرادی که مایل به سپرده گذاری در این طرح هستند می بایست پس از ثبت نام و فعال سازی از طریق رمزارزهایی همانند پرفکت مانی و بیت کوین حساب خود را شارژ نمایند تا بتوانند ماینر اجاره کنند.

طرح های ارائه شده به 10 شکل متفاوت بوده و در آنها ادعای پرداخت  سود 0.7 تا 1.5 درصد مطرح شده است. مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری از حداقل 100 دلار تا 15000 دلار تعیین شده است.

علی رغم تلاش های مدیران سایت در مشروعیت بخشی به فعالیت آن نکاتی در بررسی عملکرد سایت به چشم می خورد که ضرورت خودداری کاربران از سرمایه گذاری در آی ام اس ماینینگ را مطرح می سازد.

برخی از ادعاهای غیرواقعی آی ام اس ماینینگ:

• یکی از ادعاهای این سایت کسب مجوز و قرار گرفتن نماد اعتماد الکترونیک بر روی آن است؛ درحالی که بررسی ها نشان می دهد نامی از شرکت با مشخصات فوق در روزنامه رسمی و ثبت شرکت ها وجود ندارد و با کلیک بر روی نماد به سایتی جعلی به آدرس trustsealenamed.online  هدایت می شوید؛ در حالی که آدرس صحیح و معتبر سایت می بایست trustseal.enamed.ir باشد.

• در خصوص عملکرد سایت به ویژه نحوه اجاره ماینر، مالکان سایت و آدرس دقیق دفاتر آن اطلاعات دقیقی ارائه نشده است.

• در سایت ادعا شده که شرکت دارای جواز تأسیس برای استخراج رمزارز است در حالیکه حتی در وجود صحت این ادعا تنها دارا بودن مجوز تأسیس برای استخراج بیت کوین کافی نبوده و می بایست پس از صدور جواز تأسیس، اطلاعات جواز به منظور تأمین برق مورد نظر در سامانه وزارت نیرو ثبت شود تا پس از گذران مراحل  تعیین شده، پروانه بهره برداری صادر شود.

هر یک از عوامل فوق به عنوان سندی بر قابل اعتماد نبودن طرح و بالا بودن ریسک سرمایه گذاری در آن است. سرمایه تان را در طرح های شبه انگیز وارد نکنید. 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.