دفنتلی فایننس؛ کلاهبرداری آنلاین!!
سایت  دفنتلی فایننس  بدون ارائه مجوز و توضیحات در رابطه با فعالیتش در حال فریب کاربران است.

تاريخ : بيست و يکم دی 1399 ساعت 15:08   کد : 41742

اختصاصی ایران هشدار- سایت به ظاهر سرمایه گذاری دفنتلی فایننس به آدرس وب سایت definitelyfinance.com بدون ارائه مجوز و توضیحات در رابطه با فعالیتش در حال جذب سرمایه کاربران است.

این سایت هیچ گونه توضیحی در رابطه با نوع فعالیت خود ارائه نکرده و تنها به عنوان بهره مندی از متخصصین مالی و معامله گران حرفه ای و پرداخت سود اکتفا کرده است.

در بخش طرح درآمدزایی سایت در ابتدا طرح 15 روزه را با سود 1.5 درصد به کاربران ارائه شد اما با به روز رسانی سایت این طرح به 20 روز و با سود پرداختی 2.1 تغییر یافت. حداقل میزان سرمایه گذاری در این سایت 10 دلار و حداکثر آن 1000 دلار ذکر شده است.

در بخش دیگری از طرح درآمدزایی همانند طرح های هرمی پاداش زیرمجموعه گیری تا 3 سطح و به ترتیب با میزان 5،2 و 1 درصد تعیین شده است.

بررسی دامنه سایت نشان می دهد مدت زمان زیادی از آغاز فعالیت آن نمی گذرد و هیچ گونه اطلاعاتی از مالکین آن در دسترس نیست. همچنین بیشترین آمار بازدید سایت متعلق به کشورهای روسیه، بنگلادش و اوکراین است.  

از آنجا که برخی از فعالیت های سایت از جمله وعده پرداخت سودهای نامتعارف و پاداش زیرمجموعه گیری همانند طرح های پانزی است و هم اکنون سایت های فارسی زبان در حال تبلیغات گسترده به منظور جذب مخاطب هستند، این طرح در زمره طرح های پرریسک سرمایه گذاری قرار گرفته و لزوم خودداری از فعالیت در آن مطرح است.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.