تعاونی ها به سمت کسب و کارهای اینترنتی حرکت کنند
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه تعاونی ها به سمت کسب و کارهای اینترنتی حرکت کنند گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا موفقیت تعاونی ها در کسب و کارهای اینترنتی بیشتر خواهد بود.
تاريخ : بيستم دی 1399 ساعت 15:28   کد : 41733

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایرنا، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه تعاونی ها به سمت کسب و کارهای اینترنتی حرکت کنند گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا موفقیت تعاونی ها در کسب و کارهای اینترنتی بیشتر خواهد بود.

 محمد جعفر کبیری روز جمعه در نشست با اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون و تعاونی های استان کرمان  با تاکید بر اینکه باید به روش های نوین محصولات به فروش برسند اظهار داشت : اگر تعاونی ها در این زمینه فعالیت کنند حمایت خواهند شد.

وی به منسوخ شدن روش های سنتی در حوزه تعاونی ها اشاره کرد و گفت : برای تحقق بخشیدن به شعار سال یعنی جهش تولید راهی جز دور شدن از روش های سنتی نیست .

مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور با بیان اینکه در برخی شهرستان ها بانک توسعه تعاون شعبه ندارد ، گفت: ما در استان کرمان کمبود نیرو داریم، ظرف چهار ماه آینده این کمبود مرتفع خواهد شد.

حجت الله مهدیان افزود: اختیارات همکاران ما در شعبه بانک ها اگر از سایر بانک ها بیشتر نباشد، کمتر نیست و به اندازه ای کافی است که بتوانند اقدامات لازم را انجام دهد.

در این نشست مسائل و مشکلات تعاونی ها مطرح و بررسی شد.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.