سود لند انقلابی نوین در عرصه سرمایه گذاری یا کلاهبرداری!!
سایت سودلند با ادعای فعالیت در زمینه معاملات رمزارز، بازار طلا، ارزهای دولتی و فارکس در حال فریب کاربران است.

تاريخ : اول دی 1399 ساعت 13:11   کد : 41680

اختصاصی ایران هشدار- سایت سودلند به آدرس وب سایت soodland.com بدون ارائه مجوز برای فعالیت خود و با ادعای فعالیت در زمینه معاملات رمزارز، بازار طلا، ارزهای دولتی و فارکس در حال جذب سرمایه کاربران است.

این سایت به ظاهر سرمایه گذاری در طرح درآمدی خود اقدام به ارائه چند طرح با مبلغ سرمایه گذاری 10 دلار تا 2500 دلار نموده و وعده پرداخت سود از9 تا 15 درصد را داده است.

با اینکه در سایت اشاره مستقیم به پاداش عضوگیری نشده اما کاربران عنوان کرده اند تشویق به عضوگیری شده و به آنها وعده پرداخت پاداش در ازء مجموعه سازی داده شده است.

بررسی اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد سرور سایت در کشور آلمان قرار گرفته اما تقریباً تمامی بازدیدهای سایت از داخل کشور صورت گرفته که نشان دهنده ایرانی بودن طرح است.

هم اکنون تبلیغات گسترده ای در برخی از سایت های فارسی زبان و شبکه های اجتماعی به منظور جذب مجموعه برای این سایت در حال انجام است.

از آنجا که عملکرد شرکت در پرداخت سود غیرمتعارف، پاداش زیر مجموعه گیری و ارائه طرح های متفاوت درآمدی همانند شرکت های هرمی است، ریسک سرمایه گذاری در این سایت بسیار بالا برآورد می شود لذا به سرمایه گذاران محترم توصیه می شود از سپرده گذاری در این طرح خودداری نمایند.


 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.