انهدام یک شرکت هرمی در کرج/همه مبالغ پرداختی از کشور خارج شده است
رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، اعضای باند ۹ نفره شرکت هرمی در شهر کرج دستگیر شدند.

تاريخ : بيست و ششم آذر 1399 ساعت 14:10   کد : 41671
به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا؛ سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وصول خبری مبنی بر حضور و فعالیت تعدادی از اعضای شرکت هرمی در یکی از مناطق شهر کرج، موضوع در دستورکار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

 وی اظهار کرد: کارآگاهان پس از اطمینان از صحت خبر به آدرس اعلامی مراجعه و با هماهنگی مقام قضائی وارد مخفیگاه آن ها شده و ۹ نفر از سر شاخه‌های اعضای این باند را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد: در بازرسی از منزل متهمان، مقداری جزوات آموزشی مربوط به شرکت های هرمی و یک دستگاه رایانه کشف شد.

سرهنگ نادربیگی خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی به صراحت به فعالیت و عضویت در شرکت هرمی اعتراف کردند. در مجموع این ۹ نفر بالغ بر ۶ میلیارد ریال در شرکت هرمی سرمایه گذاری کرده و در حال عضوگیری برای شرکت هرمی بودند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به این که همه مبالغ پرداخت شده به شرکت هرمی در قالب ارز از کشور خارج شده است، یادآور شد: پس از تکمیل تحقیقات، پرونده متهمان به دادسرا اعزام و با قرار مناسب روانه زندان شدند.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.