از خطرات سرمایه گذاری در بیز ترید بیشتر بدانید
سایت سرمایه گذاری بیز ترید بدون ارائه مجوز و با ادعای فعالیت  بر مبنای ارز مجازی بیز کوین در حال فریب کاربران است.

تاريخ : نوزدهم آذر 1399 ساعت 15:02   کد : 41644
اختصاصی ایران هشدار- سایت سرمایه گذاری بیز ترید به آدرس وب سایت bizztrade.com بدون ارائه مجوز برای فعالیت خود و با ادعای ارائه خدماتی همچون فروشگاه اینترنتی، خدمات مسافرتی، کیف پول دیجیتال، پلتفرم صرافی و ترید، دستگاه پوز، خودپرداز و سیستم پرداخت بیز کوین در حال جذب سرمایه کاربران است.

این سایت مدعی است فعالیت آن بر مبنای ارز مجازی بیز کوین است وکاربران با خرید پکیج های بیز کوین که ارزشی معادل ۵۰ تا ۱۰۰۰۰ یورو دارد علاوه بر بهره مندی از افزایش احتمالی قیمت این ارز، از محل معاملات خودکار که توسط ربات هوشمند شرکت انجام می شود ماهیانه قادر به کسب ۱۰ درصد سود خواهند بود.

در این سایت به منظور جذب کاربران بیشتر پاداش زیرمجموعه گیری معادل ۱۰ درصد مبلغ خرید فرد معرفی شده، پاداش دوم ۷ تا ۹ درصد از شاخه سبک درآمدی در طرح باینری و پاداش سوم در پکیج های ۵۰۰۰ یورویی به بالا تا ۵ سطح و به میزان ۲ درصد تعیین شده است.

این سایت به منظور جذب سرمایه گذار خود را فعال در زمینه خدمات متفاوت معرفی و چند وب سایت را به آدرس های www.bizcoin.com، bizz.exchange، bizzmartdirect.com و www.biztravels.com ارائه کرده است.

بررسی اطلاعات سایت گویای آن است که دامنه آن بیش از ۹ سال پیش به ثبت رسیده و سرور آن در آمریکا قرار دارد. با آنکه کاربران کشورهای مکزیک، نیجریه،پاکستان و آمریکا بیشترین بازدید از سایت را داشته اند اما سایت های فارسی زبان در حال تبلیغات گسترده به منظور جذب مخاطبان ایرانی هستند.

عملکرد سایت در پرداخت سود غیرمتعارف و تعیین پاداش زیرمجموعه گیری این شرکت را در زمره طرح های پانزی قرار داده و ریسک سرمایه گذاری در آن را مطرح می نماید.

پیش از سرمایه گذاری در هر گونه طرح سرمایه گذاری اصالت آن را از مراجع مربوطه استعلام نمایید.
دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.