سرمایه گذاری در نکسوس ترید عقلانی نیست!!
سایت نکسوس ترید با ادعای فعالیت در بازار فارکس در حال فریب علاقه مندان به سرمایه گذاری است.

تاريخ : دوازدهم آذر 1399 ساعت 14:03   کد : 41622

اختصاصی ایران هشدار- سایت نکسوس ترید به آدرس وب سایت nexustrade.net با ادعای فعالیت در بازار فارکس اقدام به جذب سرمایه افراد نموده است.

این شرکت به منظور ترغیب افراد به سرمایه گذاری مدعی پرداخت سود غیرمتعارف از ۱.۵ درصد روزانه تا ۵۰۰۰ درصد ۶ ماهه شده است.

در طرح درآمدزایی ارائه شده بر روی سایت شرکت نیز چندین طرح سرمایه گذاری به منظور جذب اقشار متفاوت جامعه ارائه شده است. همچنین همانند سایر طرح های هرمی پاداش زیر مجموعه گیری ۵ درصدی برای اعضا به منظور تشویق عضوگیری تعیین شده است. قابل ذکر است این شرکت از ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم استفاده می کند.

بر روی سایت این شرکت هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با مالکین و نحوه فعالیت شرکت قرار داده نشده است و تنها منبع ارتباطی با آن نیز یک آدرس ایمیل است.

بررسی اطلاعات دامنه سایت نیز نشان می دهد سرور سایت در آمستردام واقع شده و بیشترین بازدید کنندگان آن از کشورهای روسیه، ونزوئلا و بنگلادش بوده اند.

با آنکه نام کاربران ایرانی در بین بیشترین بازدیدکنندگان سایت به چشم نمی خورد اما برخی از سایت های داخلی تبلیغات گسترده ای را به منظور جذب سپرده گذار برای این شرکت آغاز کرده اند.

نکات مبهمی که در رابطه با فعالیت شرکت وجود دارد این شرکت را در زمره طرح های پرریسک سرمایه گذاری قرار داده و لزوم خودداری از سپرده گذاری در آن را مطرح می سازد.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.