سرمایه گذاری در هایت ولف آری یا نه؟
شرکت هایت ولف با ادعای سرمایه گذاری در رمز ارز از طریق بهره مندی از تحلیل گران و معامله گران حرفه ای در حال جذب سرمایه کاربران است.

تاريخ : اول آذر 1399 ساعت 15:09   کد : 41589

 اختصاصی ایران هشدار- شرکت هایت ولف به آدرس وب سایت https://hightwolf.com/ شرکت دیگری است که با ادعای سرمایه گذاری در رمز ارز از طریق بهره مندی از تحلیل گران و معامله گران حرفه ای در حال جذب سرمایه کاربران است.

این شرکت در اقدامی مشابه با سایر طرح های پانزی مدعی پرداخت سود روزانه از ۱.۲۰ تا ۱۰.۳۰ شده و با ارائه ۵ طرح درآمدی تلاش بسیاری در جذب سپرده گذار از سطوح درامدی متفاوت جامعه نموده است.

از نکات دیگری که در رابطه با شرکت قابل توجه است پرداخت پورسانت در ازاء جذب مجموعه تا ۴ سطح از ۰.۷ تا ۸ درصد است. ای موضوع بیانگر هرمی بودن طرح شرکت است.

همانند سایر طرح های معرفی شده در این طرح نیز اطلاعات دقیقی از هویت مالکین سایت و عملکرد شرکت در دسترس نیست.

بررسی اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد کاربران کشورهای روسیه، اوکراین و ترکیه بیشترین بازدید از سایت را داشته اند و کاربران ایرانی از این حیث رتبه ششم را به خود اختصاص داده اند.

با توجه به اقدامات مبهم شرکت در زمینه پرداخت سود غیرمتعارف و پورسانت زیرمجموعه گیری ریسک فعالیت در این شرکت بالا بوده و به کاربران توصیه می شود سپرده های خود را در معرض خطر قرار ندهند.


 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.