با بیت اف ایکس هاب، طرح پرریسکی دیگر آشنا شوید
شرکت بیت اف ایکس هاب بدون ارائه مجوز در حال فریب سرمایه گذاران و جذب سپرده های آنان با ادعای سرمایه گذاری در زمینه استخراج ابری رمز ارزها بر مبنای هوش مصنوعی است.

تاريخ : بيست و چهارم آبان 1399 ساعت 11:51   کد : 41561

اختصاصی ایران هشدار- شرکت بیت اف ایکس هاب به آدرس http://www.bitfxhub.biz/ بدون ارائه مجوز برای فعالیت های خود در حال فریب سرمایه گذاران و جذب سپرده های آنان با ادعای سرمایه گذاری در زمینه استخراج ابری رمز ارزها بر مبنای هوش مصنوعی است.

این شرکت همانند سایر شرکت ها فناوری های نوین را دستاویزی برای عملکرد مبهم خود قرار داده و در طرح درآمدزایی اش با ادعای پرداخت سود 4 تا 15 درصدی روزانه فعالیت گسترده ای را برای جذب سرمایه گذار آغاز کرده است.

سرمایه گذاری 15 تا 30 روزه بوده و 4 طرح با عناوین برنز، نقره، الماس و طلا به منظور جذب عضو از سطوح متفاوتی جامعه ارائه شده است.

نکته قابل توجه دیگر که عملکرد هرمی شرکت را برملا می سازد تعیین پاداش زیرمجموعه گیری معادل 5 درصد مبلغ سرمایه گذاری کاربر جدید است. این اقدام به منظور تشویق عضوگیری و افزایش سرمایه های جذب شده صورت گرفته است.

در رابطه با اطلاعات شرکت باید گفت علی رغم آنکه بر روی سایت شرکت آدرس و شماره تماسی به عنوان راه های ارتباطی کاربران قرار داده شده اما در رابطه با هویت مالکین سایت هیچ گونه اطلاعاتی در دسترس نیست.

نکته دیگر که قابل تأمل است سوءاستفاده شرکت از کاربران سایت bank-of-tron.com است. پس از کلاهبرداری سایت bank-of-tron و مشکلات کاربران در برداشت موجودی حساب خود، بیت اف ایکس هاب از کاربران می خواهد برای به دست آوردن پول از دست رفته خود در این سایت ثبت نام کرده و سپرده گذاری کنند. کاربران بانک آف ترون نیز غافل از اینکه، این یک کلاهبرداری جدید است سپرده گذاری را انجام داده و مبلغ بیشتری را متضرر می شوند.

موارد مطرح شده فعالیت مجرمانه شرکت را محرز و لزوم خودداری از سرمایه گذاری در آن را مطرح می سازد.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.