جنرال تریدینگ کلاهبرداری هوشمند!!
هلدینگ جنرال تریدینگ  با ادعای سرمایه گذاری در بازارهای مختلفی همچون بورس آمریکا و انگلستان، نفت، طلا، فارکس و ارز دیجیتال در حال جذب سرمایه و فریب کاربران است.

تاريخ : نوزدهم آبان 1399 ساعت 13:26   کد : 41551

اختصاصی ایران هشدار- در بررسی شرکت های کلاهبرداری جذب سرمایه این بار به بررسی هلدینگ جنرال تریدینگ می پردازیم که با ادعای سرمایه گذاری در بازارهای مختلفی همچون بورس آمریکا و انگلستان، نفت، طلا، فارکس و ارز دیجیتال در حال جذب سرمایه کاربران است.
در وب سایت این شرکت به آدرس  general-tradings.com چهار طرح درآمدزایی ۱۰ تا ۱۲۰ روزه ارائه و در آنها مدعی پرداخت سود غیرمتعارف ۳۰ الی ۶۰ درصد به صورت ماهیانه شده است. به منظور تشویق عضوگیری نیز تا ۳ سطح از ۱ تا ۶ درصد وعده پرداخت پورسانت به کاربران داده شده است.

این شرکت با ادعای سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه دنیا و استفاده از متخصصین رباتیک و هوش مصنوعی فعالیتش را آغاز کرده، در حالیکه هیچ گونه مستنداتی از فعالیت آن به ثبت نرسیده و هویت مالکین آن نیز مشخص نیست.

از سوی دیگر با آنکه هلدینگ جنرال تریدینگ به عنوان شرکت سرمایه گذاری آنلاین در انگلستان به ثبت رسیده اما بررسی اطلاعات وب سایت آن نشان می دهد که دامنه آن حدود ۵ ماه پیش در پاناما به ثبت رسیده و کاربران کشورهای آمریکا، ایران و مصر بیشترین بازدید از آن را داشته اند.

اقدامات شرکت در پرداخت سود غیرمتعارف، پرداخت پورسانت عضوگیری، ارائه طرح های متعدد سرمایه گذاری و عدم شفافیت فعالیت، مشابه با طرح های پانزی است؛ این شرکت هم رده با طرح های پرریسک سرمایه گذاری محسوب شده و به کاربران محترم توصیه می شود از سرمایه گذاری و فعالیت در ان خودداری نمایند.


 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.