متلاشی شدن یک شرکت هرمی در رامسر
جانشین فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند کلاهبرداری شرکت‌های هرمی تحت عنوان "کیو نت" در شهرستان رامسر خبر داد.

تاريخ : چهاردهم آبان 1399 ساعت 15:39   کد : 41543
به گزارش ایران هشدار به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران؛ سرهنگ سید موسی حسینی، جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت گروهی تحت عنوان شرکت هرمی "گلدکوئیست-کیونت" در شهرستان رامسر موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی رامسر با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند، تعداد زیادی از اعضای شرکت هرمی با ترفند‌های مختلف و به بهانه ایجاد اشتغال برای جوانان از نقاط مختلف کشور به عضوگیری در سطح شهرستان رامسر اقدام می‌کنند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: با شناسایی دفتر و محل فعالیت این افراد که در یکی از ویلا‌های سطح شهر بوده ماموران پلیس آگاهی با همکاری دیگر عوامل پلیس‌های تخصصی و با هماهنگی قضائی در یک اقدام غافلگیرانه ۱۳ متهم به فعالیت در این شرکت هرمی را دستگیر کردند.

سرهنگ حسینی، با بیان اینکه متهمان همگی اهل یکی از استان‌های جنوب شرقی کشور هستند، افزود: در بازرسی از محل سکونت این افراد کتاب‌های مختلف، جزوه، لپ تاپ و... که مخصوص استفاده از این شرکت‌ها بوده کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران افزود: در تحقیقات اولیه، متهمان دستگیر شده به بزه ارتکابی خود اعتراف و اذعان داشتند که هریک از اعضا موظف بود حداقل ۲ نفر را عضو کند و مبالغ کلاهبرداری شده را به حساب‌های متفاوت منتقل می‌کردند.

سرهنگ حسینی از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و گفت: متهمان هر کدام با قرار وثیقه یک میلیاردی روانه زندان شدند.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.