به مای اینوست ۲۴ اعتماد نکنید!!
شرکت مای اینوست ۲۴ بدون ارائه مجوز و با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای رمزنگاری شده در حال جذب سرمایه گذار است.شرکت مای اینوست ۲۴ بدون ارائه مجوز و با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای رمزنگاری شده در حال جذب سرمایه گذار است.

تاريخ : يازدهم آبان 1399 ساعت 15:07   کد : 41536

اختصاصی ایران هشدار- شرکت مای اینوست ۲۴ یکی دیگر از شرکت هایی است که بدون ارائه مجوز و با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای رمزنگاری شده در حال جذب سرمایه گذار است.

این شرکت به ظاهر بازرگانی رمز ارز، طرح درآمدزایی را ارائه داده که در آن مدت زمان سرمایه گذاری از ۳۰ تا ۱۸۰ روز با حداقل سرمایه گذاری از ۵۰ دلار تا حداکثر نامحدود تعیین شده است. به منظور ایجاد انگیزه سرمایه گذاری در سپرده گذاران وعده پرداخت سود حداقل ۱۰ درصد تا حداکثر ۱۲۰ درصد به آنها داده شده است.

بررسی اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد سرور آن در کشور انگلستان واقع شده اما اطلاعات دقیقی در رابطه با مالکان آن در دسترس نیست.

این سایت مدتی است تبلیغات گسترده ای را در شبکه های اجتماعی به منظور جلب سرمایه گذاران به راه انداخته و برخی از سایت های فارسی زبان نیز به بررسی عملکرد و تبلیغات برای آن پرداخته اند.

از آنجا که عملکرد سایت در پرداخت سود نامتعارف و ارائه طرح های درآمدزایی متنوع به منظور جذب سرمایه گذار از سطوح درآمدی مختلف جامعه همانند سایر طرح های پانزی است، ریسک سرمایه گذاری در این شرکت بالا بوده و ضروری است کاربران از سرمایه گذاری در این شرکت خودداری نمایند.

 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.