پی‌پل رسما پشتیبانی خود از ارزهای دیجیتال را اعلام کرد
شرکت ‌‌‌پی‌پل رسما ورود خود را به حوزه ارزهای دیجیتال اعلام و عنوان کرد که از این پس تما‌‌م کاربران این شرکت ‌‌می‌توانند بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را خرید و در کیف پول آنلاین خود ذخیره کنند.

تاريخ : هفتم آبان 1399 ساعت 10:57   کد : 41520

به گزارش ایران هشدار به نقل از آی تی ایران؛ شرکت ‌‌‌پی‌پل رسما ورود خود را به حوزه ارزهای دیجیتال اعلام و عنوان کرد که از این پس تما‌‌م کاربران این شرکت ‌‌می‌توانند بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را خرید و در کیف پول آنلاین خود ذخیره کنند؛ این یعنی کاربران ‌‌‌پی‌پل می‌توانند از ارزهای دیجیتال برای خرید از بیش از ۲۶ میلیون شرکت و مجموعه طرف قرارداد ‌‌‌پی‌پل استفاده کنند.

این سرویس جدید، ‌‌‌پی‌پل را به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی تبدیل خواهد کرد که دسترسی به ارزهای دیجیتال را برای کاربران خود فراهم کرده است. همچنین این سرویس به بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتال، این اجازه را ‌‌می‌دهد تا به‌طور گسترده‌تری به‌عنوان یکی از روش‌‌‌های پرداخت توسط کاربران مورد استفاده قرار گیرند. «دن شولمن»، مدیرعامل ‌‌‌پی‌پل اعلام کرد که سرویس اخیر منجر به استفاده بیشتر از ارزهای مجازی در جهان خواهد شد و شبکه این شرکت را برای ارزهای دیجیتال که شاید در آینده توسط بانک‌های مرکزی و دیگر شرکت‌ها مورد توجه قرار گیرد، آماده خواهد کرد.  به گفته ‌‌‌پی‌پل، دارندگان حساب ‌‌‌پی‌پل در آمریکا در چند هفته آتی می‌توانند ارزهای دیجیتال را خریداری کرده، به فروش برسانند یا در کیف پول ‌‌‌پی‌پل خود نگهداری کنند. این شرکت قصد دارد این سرویس را در اپلیکیشن ونمو (Venmo) نیز توسعه دهد و امکان استفاده از آن را تا نیمه نخست ۲۰۲۱ در کشورهای دیگری نیز پیاده کند. این شرکت مدعی شده است که امکان پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال در اوایل سال آینده میلادی فراهم خواهد شد. در حال حاضر، بیش از ۳۴۶ میلیون اکانت فعال در سراسر جهان در ‌‌‌پی‌پل حضور دارند. جالب آنکه بعد از اعلام این خبر توسط ‌‌‌پی‌پل، ارزش سهام این شرکت با رشدی ۴ درصدی همراه شد. 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.