دستگیری ۱۳ عضو یک شرکت هرمی در رامسر
فرمانده انتظامی رامسر از دستگیری ۱۳ عضو یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد.

تاريخ : سوم آبان 1399 ساعت 12:08   کد : 41504

به گزارش ایران هشدار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ علی قیصری فرمانده انتظامی شهرستان رامسر گفت: در پی خبر واصله مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی در شهرستان رامسر موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات گسترده پلیسی و اطمینان از فعالیت یک مرکز کاریابی تحت عنوان شرکت هرمی در رامسر و گرفتار شدن تعدادی از جوانان غیر بومی در این شرکت هرمی، با هماهنگی مقام قضائی ۱۳ نفر از اعضای این شرکت را دستگیر کردند.

او افزود: در بازرسی از محل مورد نظر تعداد زیادی جزوات آموزشی نیز کشف شد.

سرهنگ قیصری گفت: متهمان دستگیر شده ضمن اعتراف به جرم خود اذعان داشتند که از طریق دوستان خود به بهانه کاریابی وارد این شرکت شده اند و از آن‌ها به بهانه سرمایه گذاری در شرکت‌های خارجی مبالغی دریافت کرده و به حساب لیدر‌های شرکت واریز کرده اند.

رییس پلیس شهرستان رامسر با بیان این که متهمان با صدور قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند به خانواده‌ها هشدار داد: هرگونه استخدام در سازمان‌های دولتی از طریق رسانه‌های جمعی اعلام می‌شود، پس در صورت تماس در مورد استخدام در این سازمان‌ها و وسوسه و دعوت فرزند شما به فعالیت در یک شرکت نامعتبر و بی نام و نشان به موضوع شک کرده و مانع پاسخ مثبت وی به این دعوت شوید.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.