فریب مستر کارنسی را نخورید!!
سایت سرمایه گذاری آنلاین تحت عنوان مستر کارنسی با ادعای سرمایه گذاری در بازار فارکس و ارز دیجیتال در حال اغوای علاقه مندان به سرمایه گذاری است.

تاريخ : نهم مهر 1399 ساعت 12:59   کد : 41450

اختصاصی ایران هشدار- سایت سرمایه گذاری آنلاین تحت عنوان مستر کارنسی به آدرس وب سایت mrcurrency.net از سال گذشته با ادعای سرمایه گذاری در بازار فارکس و ارز دیجیتال فعالیت خود را آغاز کرده است.

 این سایت مدعی است با استفاده از  ربات هوشمند در بازار فارکس و ارز دیجیتال در حال فعالیت است. در طرح درآمدزایی معرفی شده توسط آن نیز وعده پرداخت سود ماهیانه ۱۳ تا ۲۶ درصد داده شده و حداقل میزان سرمایه گذاری از ۵ دلار و مدت زمان آن از ۱ تا ۶ ماه تعیین شده است.

تشویق به زیرمجموعه سازی همانند سایر طرح های جذب سرمایه یکی از بخش های کلیدی در طرح درآمدزایی ارائه شده بر روی این سایت است به گونه ای که معادل ۵ درصد مبلغ سرمایه گذاری کاربر جدید به عنوان پاداش پرداخت خواهد شد.

نکته قابل توجه در رابطه با این پلتفرم سرمایه گذاری، ایرانی بودن آن است زیرا  فردی ایرانی آن را راه اندازی نموده و بر طبق اطلاعات موجود از دامنه سایت، ۸۳ درصد بازدیدهای آن از داخل کشور صورت پذیرفته است.

پرداخت سود ماهیانه غیرمتعارف، بلوکه شدن اصل سرمایه تا پایان مدت قرارداد و احتمال بالای تصاحب وجوه سرمایه گذاران و وجود طرح های متعدد سرمایه گذاری به منظور جذب اعضا از سطوح درآمدی مختلف جامعه مجرمانه بودن عملکرد سایت را مطرح می سازد. با توجه به ایرانی بورن پروژه مذکور سایت های زیادی در حال تبلیغات و اغوا مخاطبان به منظور جذب سرمایه برای سایت هستند. با توجه به توضیحات داده شده  به کاربران محترم توصیه می گردد از سرمایه گذاری در پلتفرم مستر کارنسی به منظور پیشگیری از وقوع هرگونه کلاهبرداری خودداری نمایند.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.