فریب جی سی جی آسیا را نخورید!!
شرکت جی سی جی آسیا با ادعای سرمایه گذاری در بازار فارکس در حال فریب علاقه مندان به سرمایه گذاری و جذب سپرده آنان است.

تاريخ : ششم مهر 1399 ساعت 14:52   کد : 41441

اختصاصی ایران هشدار- این روزها نام شرکت جذب سرمایه جدیدی بر سر زبان ها افتاده که به گفته برخی از اعضای آن فعالیتی متفاوت از سایر شرکت های جذب سرمایه داشته و بهترین گزینه برای سرمایه گذاری از منظر آنان است. اما آن چه پیداست  مبلغان این شرکت از سرنوشت مالباختگان آن مطلع نبوده و بدون آگاهی گام در چنین راه پرخطری گذاشته اند.

 این شرکت گاردین کپیتال یا جی سی جی آسیا به آدرس وب سایت https://www.guardiancapitalag.asia است که توانسته با وعده های فریبنده عده زیادی از هموطنان را مجذوب خود کند. در سایت جی سی جی ادعا شده، یک سایت سرمایه گذاری است که بطور گسترده در زمینه فارکس فعالیت کرده و با جذب سرمایه از کاربران به آنها سود پرداخت می کند.

در طرح درآمدزایی شرکت نیز  عنوان شده با توجه به مبلغ سرمایه  گذاری، از معاملات فارکس ماهیانه بین ۱۵ تا ۳۰ درصد به کاربران سود پرداخت می شود.

به منظور تشویق عضوگیری،  پاداش زیرمجموعه‌گیری تا ۱۰ سطح و از ۰.۵ تا ۵ درصد در نظر گرفته شده است. همچنین شرکت برای کاربران ۴ جایگاه (کارگزار، کارگزار ارشد، کارگزار پلاتین و کارگزار الماس) در نظر گرفته است و در ازای ایجاد تعادل در زیرمجموعه با جایگاه های یکسان، ۱۰ درصد مجموع درآمد آنها را در قالب پاداش تعادل به لیدر پرداخت می کند.

 سود نامتعارف تعیین شده و تعیین پاداش عضوگیری نشان دهنده هرمی بودن طرح این شرکت و برنامه ریزی گسترده آن به منظور فریب علاقه مندان سرمایه گذاری است.

اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد کاربران کشورهای ژاپن، مالزی و ویتنام بیشترین میزان بازدید را از این سایت داشته اند، هویت مالکین واقعی آن در دسترس نیست و حدود ۱۸ ماه از زمان ثبت آن می گذرد.

نکته ای که در رابطه با نحوه جذب اعتماد افراد توسط شرکت وجود دارد ادعای فعالان آن در رابطه با تأیید توسط مرجع نظارت بر بازار مالی سوئیس (فینما) است. اما بررسی سایت این نهاد نشان می دهد که شرکت جی سی جی در لیست هشدار این نهاد نظارتی قرار دارد و این ادعا تنها دروغی برای فریب کاربران است.

به منظور آگاهی هموطنان و پیشگیری از افزایش تعداد قربانیان، از مالباختگان جی سی جی آسیا  درخواست می شود با ارسال تجربیات خود به آدرس ادمین کانال تلگرامی و یا اینستاگرام سایت ایران هشدار مانع از افزایش تعداد فریب خوردگان این شرکت شوند.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.