اکسو کپیتال در تلاش برای فریب کاربران ایرانی!!
اکسو کپیتال کلاهبرداری پانزی دیگری است که برنامه ریزی گسترده ای برای فریب کاربران ایرانی کرده است.

تاريخ : بيست و سوم شهريور 1399 ساعت 15:57   کد : 41397

اختصاصی ایران هشدار- اکسو کپیتال به آدرس وب سایت https://exo.capital/ شرکت سرمایه گذاری دیگری است که با ادعای خرید و فروش سهام، فارکس و ارز دیجیتال و همچنین پرداخت سودهای بالا در حال جذب سرمایه کاربران است.
 این شرکت در طرح درآمدزایی خود سه طرح ۵۰،۲۰ و ۶۰ روزه را معرفی نموده که در آنها میزان سود وعده داده شده از ۲.۲۰ تا ۱۵۰۰ درصد متغیر است. همچنین به منظور تشویق زیرمجموعه گیری برای کاربران عادی تا سه سطح به ترتیب ۱، ۱ و ۵ درصد و برای نمایندگان ویژه به ترتیب ۳،۱ و ۱۲ درصد پاداش مجموعه گیری تعیین کرده است.
 بررسی اطلاعات دامنه وب سایت این شرکت نشان می دهد که در کانادا به ثبت رسیده و تنها به مدت چند ماه است که فعالیت آن آغاز شده است. با وجود آنکه بیشتر بازدیدکنندگان سایت، کاربران کشورهای ویتنام، بنگلادش و اوکراین بوده اند اما سایت های فارسی زبان نیز تبلیغات گسترده ای را به منظور جذب کاربران ایرانی به راه انداخته اند.
 با توجه به عملکرد شرکت در پرداخت سود غیرمتعارف و تشویق به عضوگیری و همچنین عدم شفافیت در رابطه با فعالیت های اقتصادی و هویت مالکان آن ضروری است علاقه مندان به بازارهای مالی از سرمایه گذاری در این شرکت خودداری نمایند.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.