انهدام شرکت هرمی یونیک فایننس در مازندران

از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج)، شرکت هرمی یونیک فایننس در مازندران منهدم شد.

تاريخ : نهم تير 1399 ساعت 15:49   کد : 41211

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا؛ با سعی و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) مازندران در یک اقدام اطلاعاتی لیدر های اصلی شبکه هرمی یونیک فایننس (unique Finance) دستگیر شدند.
 
این شرکت کلاهبرداری، با دورنمای کاذب با عکس در کنار خودروهای گرانقیمت و لوکس در مناطق لاکچری، جهت اغفال مردم برای سرمایه گذاری با سودآوری کلان و همچنین برگزاری جلسات متعدد و دیدار با تعداد زیادی از هموطنان در شهرهای همدان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی، کرج، اصفهان، شیراز، زنجان، گلستان و گیلان با هدف تبلیغ و جذب گسترده به بهانه سرمایه گذاری در شرکت های معروف دنیا مانند Apple، BmW و ... زیر شاخه های زیادی را بکارگیری کرده بودند.

هدایت کنندگان این شبکه در کشورهای ترکیه و امارات(دبی)، موج داخلی را راهبری و خط مشی آنان را مشخص می‌کردند.

برخی از لیدر های آنان در شهرستان های تنکابن اقدام به شبکه سازی زنجیره انسانی کرده و با دریافت وجه از افراد به عنوان سرمایه‌گذار، مبالغ را به دلار تبدیل کرده و به خارج از کشور انتقال می دادند. تعداد افرادی که توسط این لیدر ها جذب شده اند بالغ بر ۱۲۰۰ نفر در مازندران است.

شایان ذکر است افراد دستگیر شده در بازداشت به سر می برند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

در پایان بر لزوم دقت نظر مردم در مواجهه با شرکت های هرمی تاکید می شود و التزام به مبانی قانونی کشور و مراجع مورد وثوق، مطمئن و متعهد برای سرمایه گذاری بهترین راه برای امنیت سرمایه شهروندان است و اعتماد به سایر راه ها همچون شرکت های هرمی، چیزی جز پشیمانی و هدر رفت سرمایه رابه دنبال نخواهد داشت بنابراین شهروندان در صورت شناسایی و برخورد با اینگونه شرکت های سودجویانه مراتب را به دستگاه های مربوطه گزارش کنند.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.