گات فاینانس کلاهبرداری با عنوان فعالیت در بانکداری و صنعت نفت!!
سایت سرمایه گذاری گات فاینانس با ادعای فعالیت در بانکداری و صنعت نفت در حال کلاهبرداری از شهروندان است.

تاريخ : بيست و ششم خرداد 1399 ساعت 12:07   کد : 41181
اختصاصی ایران هشدار- سایت سرمایه گذاری گات فاینانس به آدرس وب سایت gotfinance.biz با ادعای فعالیت در بانکداری و صنعت نفت فعالیتش را آغاز کرده است. در تبلیغات این وب سایت ادعا شده که سپرده سرمایه گذاران در بازارهای آسیایی و اروپایی سرمایه گذاری خواهد شد و از این اقدام سود قابل توجهی به اعضاء تعلق خواهد گرفت.

در طرح درآمدزایی شرکت ۴ طرح درآمدزایی ساعتی معرفی شده که به صورت ساعتی از ۲۴ تا ۹۶ ساعت بوده و حداقل میزان سرمایه گذاری در آن از ۲۰ دلار تا حداکثر ۱۰۰ هزار دلار است. میزان سود پرداختی ادعا شده توسط وب سایت از ۱ تا ۱۰ درصد متغیر است. حساب های مورد قبول در این سایت نیز اتریوم، دوج کوین،لایت کوین و پرفکت مانی است. 

در بخش دیگری از طرح درآمدزایی شرکت که ابهام در صحت فعالیت شرکت ایجاد می کند، اختصاص پورسانت در ازاء زیرمجموعه گیری تا ۴ سطح و از ۱ تا ۹ درصد با توجه به میزان سرمایه گذاری است.

بررسی اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد سرور سایت در کشور فرانسه قرار دارد و بیش از ۳۰ درصد بازدیدکنندگان آن از کشور بنگلادش هستند اما به تازگی در فضای مجازی تبلیغات گسترده ای به منظور جذب کاربران ایرانی صورت پذیرفته است.

مواردی که احتمال کلاهبرداری بودن وب سایت مذکور را قوت می بخشد و لزوم هشیاری بیشتر کاربران ایرانی را مطرح می سازد؛ سود غیرمتعارف پیشنهادی، وجود طرح های متعدد سرمایه گذاری به منظور جذب اعضا از سطوح درآمدی متفاوت جامعه، پرداخت پورسانت در ازاء جذب زیرمجموعه و عدم شفافیت اطلاعاتی در خصوص مالکان سایت است.

با توجه به موارد مطرح شده به کاربران توصیه می گردد از سرمایه گذاری در این وب سایت و سایر وب سایت ها با عملکرد مشابه خودداری نمایند. 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.