نظارت بر شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای تشدید می‌شود

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشدید نظارت بر شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای با همراهی پلیس آگاهی و سایر دستگاه‌های مرتبط در استان خبر داد.

تاريخ : هجدهم خرداد 1399 ساعت 13:52   کد : 41164

به گزارش ایران هشدار به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی؛ علی تهوری، معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در جلسه هماهنگی نظارت بر شرکت های بازاریابی استان اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا و احتمال افزایش فعالیت این شرکت ها نظارت بر آنها و رصد فعالیت ها به صورت مستمر انجام خواهد شد.

 معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت اخذ مجوز فعالیت اینگونه واحدها افزود: شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای فاقد مجوز در استان باید طبق ضوابط و مقررات هر چه سریعتر جهت اخذ مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران اقدام کنند.
 
وی تاکید کرد: در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و همچنین جلوگیری از تخلفات احتمالی، با شرکت‌های فاقد مجوز در این حوزه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

تهوری خاطرنشان کرد: نام شرکت‌های مجاز بازریابی شبکه‌ای در سایت easnaf.ir (بخش شرکت‌های دارای پروانه کسب)  قید شده است.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از مردم خواست هرگونه فعالیت مشکوک در این زمینه را با پلیس 110 و یا سامانه 124 سازمان در میان بگذارند.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.