در appco سرمایه گذاری نکنید.
شرکت سرمایه گذاری اپکو با ادعای سرمایه گذاری بر روی استارت آپ ها فعالیت کلاهبردارانه خود را آغاز کرده است.

تاريخ : بيست و سوم ارديبهشت 1399 ساعت 15:44   کد : 41098

اختصاصی ایران هشدار- شرکت سرمایه گذاری اپکو به آدرس وب سایت https://appco.live با ادعای سرمایه گذاری بر روی استارت آپ ها فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت در رابطه با نحوه فعالیت خود اعلام کرده بر روی استارت آپ ها سرمایه گذاری کرده و پس از رسیدن آنها به بازدهی در سودشان شریک خواهد شد. در این راستا کسانی که اقدام به سرمایه گذاری در شرکت نمایند سود دریافت خواهند کرد.

در طرح درآمدزایی شرکت مبلغ سود پرداختی روزانه 3 درصد به صورت مادام العمر و پاداش زیرمجموعه گیری نیز به صورت تک سطحی و معادل 5 درصد تعیین شده است. بررسی ها بر روی دامنه این سایت نشان می دهد سرور آن در کشور آمریکا قرار داشته و کاربران کشورهای بنگلادش، روسیه و ایران بیشترین میزان بازدید از سایت را داشته اند.

با وجود آنکه چند ماه از آغاز فعالیت سایت می گذرد اما اطلاعات شفافی در خصوص هویت مالکین سایت وجود ندارد. نوع عملکرد این شرکت در پرداخت سود غیرمتعارف 3 الی 105 درصد روزانه و وجود طرح های درآمدزایی برای سرمایه گذاری با هدف جذب اعضا از سطوح درآمدی مختلف جامعه گواهی بر کلاهبرداری بودن آن است.

لازم است کاربران علاقه مند به سرمایه گذاری در شرکت های جذب سرمایه پیش از هرگونه اقدام توجه به نکات هشداری ارائه شده در این سایت داشته باشند و دریافت استعلام اعتبار چنین شرکت هایی را از نهادهای ذیربط مقدمه آغاز به کار خودشان قرار دهند.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.