فریب تریدرز هوم را نخورید!!
شرکت تریدرز هوم با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال کلاهبرداری است.

تاريخ : بيستم فروردين 1399 ساعت 15:16   کد : 41000

اختصاصی ایران هشدار- شرکت تریدرز هوم به آدرس وب سایت http://tradershome.tech بدون ارائه مجوز اقدام به جذب سپرده با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال نموده است. در طرح درآمدزایی شرکت برای دوره های 45 تا 120 روزه، وعده پرداخت سود 120 تا 170 درصد داده شده است.

تمامی طرح های درآمدی تریدرز هوم در ظاهر به گونه ای طراحی شده اند که سود روزانه به همراه مقداری از اصل سرمایه هر روز به موجودی حساب کاربری سرمایه گذار افزوده می شود. همچنین به منظور تشویق عضوگیری، پاداش زیرمجموعه گیری تا سه سطح و به ترتیب 4،2 و 1 درصد پرداخت می شود.

بررسی اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد که سرور سایت در کشور آمریکا قرار دارد اما در مورد مالکین اصلی و جامعه مخاطبین طرح اطلاعاتی در دسترس نیست. برخی از سایت های فارسی زبان به منظور عضوگیری برای شرکت تبلیغات گسترده ای را در فضای مجازی به راه انداخته اند که لزوم هشیاری کاربران را مطرح می سازد.

این شرکت به دلایلی نظیر پرداخت سود غیرمتعارف، وجود طرح های متعدد با هدف جذب اعضا از سطوح درآمدی متفاوت جامعه، فقدان شفافیت در خصوص مالکان سایت شرکت قابل اعتماد نبوده و در گروه طرح های کلاهبردرای جذب سرمایه قرار می گیرد.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.