دستگیری اعضای یک شرکت هرمی در چالوس
فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از دستگیری ۱۱ نفر از اعضای یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد.
تاريخ : سی ام بهمن 1398 ساعت 10:40   کد : 40906
به گزارش ایران هشدار به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران؛ سرهنگ ذات الله رضوانی، فرمانده انتظامی چالوس گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت و عضو گیری یک شرکت هرمی در شهرستان چالوس، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، اعضای این شرکت هرمی که با وعده پرداخت سود‌های کلان، سوژه‌های مورد نظر را انتخاب و از آنان کلاهبرداری می‌کردند، شناسایی شدند.
فرمانده انتظامی چالوس گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با تشکیل تیم‌های عملیاتی ۱۱ نفر از سرشاخه‌های اصلی این شرکت هرمی را که در ویلایی استیجاری سکونت داشتند، دستگیر کردند.
سرهنگ رضوانی با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: شیادان فعال در شرکت‌های هرمی با استفاده از شیوه‌های روان‌شناسی، افراد را به عضو شدن در زیرگروه‌های خود ترغیب می‌کنند.
فرمانده انتظامی چالوس با اشاره به این که وعده سرمایه‌گذاری با دریافت سود بالا، مهمترین شگرد فعالان این نوع شرکت‌هاست، از مردم خواست از عضویت و سرمایه گذاری در موسسات و شرکت‌هایی که متولیان آن ادعای درآمدی غیرعادی به ویژه پرداخت سود بالا در مدت زمان کوتاهی را دارند، خودداری کرده و در صورت شناسایی افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.