در سایت Solidtradebank سرمایه گذاری نکنید!!
وب سایت solidtradebank.com یکی دیگر از کلاهبرداری های جذب سرمایه است که مدعی سرمایه گذاری در بازارهایی همانند نفت و گاز، صنایع سنگین است.

تاريخ : چهارم دی 1398 ساعت 12:32   کد : 30774
اختصاصی ایران هشدار- وب سایت solidtradebank.com یکی دیگر از کلاهبرداری های جذب سرمایه است که مدعی سرمایه گذاری در بازارهایی همانند نفت و گاز، صنایع سنگین، تولیدات شیمیایی، ساختن بلدوزرها، ماشین ها، جرتثیل و کارخانجات تولید آهن، خرید و فروش املاک، بازارهای بزرگ مالی و... است.
این شرکت ادعای فعالیت 50 ساله را داراست در حالی که دامنه وب سایت آن در سال 2013 به ثبت رسیده و هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با مالکان حقیقی و مکان ثبت شرکت در آن درج نشده است.
برقراری ارتباط با شرکت برای اعضا و سایرین تنها از طریق ارسال تیکت و پر کردن فرم های مخصوص امکان پذیر بوده و این شرکت فاقد هرگونه نشانی و شماره تماس می باشد. 
در طرح درآمدی این شرکت حداقل میزان سرمایه گذاری 25 دلار با پرداخت سود روزانه 0.2% تا 2% تعیین شده و در نقل و انتقالات مالی از رمزارزهایی همانند پرفکت مانی و پییر استفاده می شود. در سایت اصلی شرکت به جزئیات طرح سوددهی اشاره ای نداشته و در مورد زیرمجموعه گیری تنها به ذکر سود 5% اکتفا شده است که این عدم تشریح شفاف نحوه فعالیت طرح های درآمدزایی و زیرمجموعه گیری شائبه کلاهبرداری بودن آن را قوت می بخشد.

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.