اداره نظارت WFDSA چه مسئولیتی دارد؟
رئیس WFDSA یکی از اعضای شورای انتخاب است که توسط شورا برای یک دوره 3 ساله انتخاب می شود.  شورای مدیریت فعالیت ها، مصالح، سیاست ها و اولویت های WFDSA را تعیین می کند. نشست سالانه شورا برای بررسی مسائلی که این صنعت را تحت تاثیر قرار می دهد و طراحی برنامه کاری (action plan) تشکیل می شود.

تاريخ : بيستم آبان 1398 ساعت 15:19   کد : 30699

به گزارش ایران هشدار به نقل از ام ال ام بوک، WFDSA تحت نظارت شورای مدیریت است؛ این شورا متشکل از مدیران ارشد عملیاتی پیشتاز که از اعضای شرکت ها در سراسر جهان هستند، می باشد.
رئیس WFDSA یکی از اعضای شورای انتخاب است که توسط شورا برای یک دوره 3 ساله انتخاب می شود.  شورای مدیریت فعالیت ها، مصالح، سیاست ها و اولویت های WFDSA را تعیین می کند. نشست سالانه شورا برای بررسی مسائلی که این صنعت را تحت تاثیر قرار می دهد و طراحی برنامه کاری (action plan) تشکیل می شود. شورای مدیریت، بودجه عملیاتی سالانه و برنامه کاری آماده شده توسط گروه عملیاتی wfdsa را تصویب می کند.

نکات برجسته سال 2017/2018 فعالیت ها و طرح های راهبردی
ابتکارات استراتژیک wfdsa برای افزایش آگاهی عمومی، درک و حمایت از مقاومت های واقعی از فروش مستقیم که در اقتصاد های مختلف، سیستم های سیاسی و زندگی مردم در سراسر جهان تفاوت ایجاد می کند، طراحی شده است.
WFDSA و انجمن ملی با همکاری یکدیگر و همراه با کلیدهای نظارتی، مصرف کنندگان و گروه های آکادمیک برای ترویج ابتکارات حفاظت از مصرف کننده فعالیت می کنند.

کمیته انضباطی
کمیته انضباطی WFDSA یک منشور اخلاقی و برنامه اجرایی برای توسعه و تقویت فعالیت های خود انتظامی WFDSA را برای اعضای ناحیه ای، منطقه ای و شرکت های عضو آنها ترویج و اجرا می کند.
کمیته تعامل بین مدیران برنامه انجمن را تسهیل و اشتراک گذاری بهترین شیوه ها را بین دولت ها برقرار می کند. آنها همچنین آگاهی از قوانین را بین شرکت های عضو، رسانه، قانون گذاران و گروه های مصرف کننده ترویج  می کنند.

فعالیت های اداره نظارت 2017/2018
کمیته اخلاقی و زیر مجموعه های آن با هم برای اصلاح و تجدید نظر در کدهای اخلاقی جهت تقویت اخلاق و اصلاحات  قوانین در بازار، کار می کنند.  اصلاحات پیشنهادی در آوریل 2017 توسط شورای مدیران تصویب شد و متعاقبا توسط شورای نمایندگان در آگوست 2017 با دو سوم اکثریت آرا رای گیری شد. همه DSA ها و اعضای آنها می بایست خود را با اصلاحیه تجدید نظر شده تطبیق دهند. انطباق کامل می بایست تا 31 دسامبر 2018 انجام شود. کمیته استفاده از مدل اجرایی قوانین اخلاقی WFDSA را ارتقا داده و استفاده از آن را به DSA ها و اعضای آنها برای ارتباط و ارتقای قوانین اخلاقی توصیه می کند.

کمیته حقوقی و حمایت طرح های 2017/2018
کمیته حقوقی یا حمایت، کتابچه راهنمای پیام رسان جهانی را برای DSA ها و شرکت های عضو آنها تهیه و ارائه و توسعه داده است.  کتاب راهنمای پیام رسان WFDSA یک مجموعه از مسائل کاربردی و پیام هایی است که طی تحقیقات به اثبات رسیده برای افرادی که به طور مستقیم علاقمند به حرفه فروش مستقیم هستند، موثر و مفید است تا به کمک آن درک و آگاهی عمومی از فروش مستقیم افزایش یابد و کمک به گسترش ارتباط بیشتر بین شرکت های عضو شود.
 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.