دستگیری 2 نفر از سرشاخه‌های شرکت تلفیق هنر در اراک
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان 2 نفر از سرشاخه های اصلی شرکت تلفیق هنر در اراک شناسایی و دستگیر شدند.
تاريخ : سيزدهم خرداد 1398 ساعت 08:41   کد : 30306
به گزارش ایران هشدار، سید نورالدین حسینی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در اراک اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی استان در انجام تحقیقاتی از فعالیت افرادی در کافی‌شاپی در سطح شهر برای جذب نیروی در شرکت غیرمجاز تلفیق مینا و خاتم هوشمند (تلفیق هنر) مطلع شدند و بلافاصله تحقیقات نامحسوس پلیس، برای بررسی این موضوع آغاز شد.
 
وی افزود: در هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی و با جمع‌آوری اسناد و مدارک موجود، دو نفر از سرشاخه‌های اصلی این شرکت شناسایی و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان دعوت شدند.
 
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اضافه کرد:‌ با تکمیل تحقیقات پلیس،‌ در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و متهمان برای برخورد قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.
 
حسینی ادامه داد:‌ تبلیغات گسترده و فعالیت سرشاخه‌های اصلی این شرکت در فضای مجازی و از سویی قانونی جلوه دادن فعالیت این شرکت، باعث جذب و گرایش جوانان در این شرکت شده و بررسی‌های نشان از افزایش عضویت و ورود ناآگاهانه افراد مختلف به این شرکت شده است.
 
وی با بیان فعالیت غیرقانونی این شرکت گفت: شهروندان هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص فعالیت این شرکت را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش کنند.
 
فارس

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.