برخی ضوابط و مقررات بازاریابی شبکه‌ای و جلوگیری از تضییع حقوق بازاریابان
به منظور آشنایی با برخی ضوابط و مقررات بازاریابی شبکه‌ای و جلوگیری از تضییع حقوق بازاریابان، موارد ذیل جهت اطلاع بازاریابان اعلام می‌گردد:
تاريخ : هشتم بهمن 1393 ساعت 00:00   کد : 1710
به منظور آشنایی با برخی ضوابط و مقررات بازاریابی شبکه‌ای و جلوگیری از تضییع حقوق بازاریابان ، موارد ذیل جهت اطلاع بازاریابان اعلام می‌گردد :

1. اطلاعات هویتی و سایر مشخصات خود را در زمان ثبت‌نام به‌ طور صحیح وارد نمایید و بعد از دریافت کد واحد بازاریابی شروع به فعالیت نمایید . مسئولیت ثبت اطلاعات نادرست بر عهده بازاریاب خواهد بود.

2. اطلاعات مربوط به کلمه کاربری و رمز عبور خود را در اختیار سایر بازاریابان قرار ندهید . هرگونه مسئولیت در خصوص ثبت درخواست خروج ، انجام سفارش ، محل تحویل کالا و ... بر عهده بازاریاب خواهد بود.

3. تحت تأثیر تبلیغات کذب و دروغین اقدام به خرید مازاد بر نیاز خود و خرید غیرواقعی نکنید . ثبت سفارش خرید صرفاً با انگیزه دریافت پورسانت به ضرر بازاریاب خواهد بود.

4. بعد از بررسی قیمت و کیفیت کالای مصرفی و شرایط طرح درآمدی شرکت ، سفارش خود را انجام دهید . انجام خرید اجباری و یا استراتژی های خرید در مبالغ مشخص جزء تخلفات محسوب می شود.

5. تمامی تراکنش های مالی بین بازاریاب و شرکت از طریق سیستم بانکی کشور انجام می گیرد انتقال وجه به صورت دستی خلاف مقررات می باشد . همچنین از در دسترس قراردادن اطلاعات حساب و کارت بانکی خود به سایر بازاریابان خودداری کنید . پورسانت استحقاقی شما نیز توسط شرکت به حساب شخصی شما واریز می‌شود.

6. امکان بازخرید کالا در صورت عدم امکان فروش برای شما وجود دارد. اما باید بدانید که کالای شما می‌بایست شرایط بازخرید را داشته باشد و همچنین آگاه باشید که مبالغ قانونی و کل پورسانت محاسبه‌شده در مجموعه بابت حجم خرید شما از مبلغ فاکتور اولیه کسر خواهد شد.

7. درزمان تحویل کالا از صحت و سلامت کالای خریداری‌ شده مطمئن شوید و از دریافت کالاهای معیوب و یا مغایر با سفارش خودداری کنید.

8. امکان فعالیت همزمان در چند شرکت بازاریابی شبکه‌ای برای شما وجود ندارد ، قبل از ثبت درخواست خروج (لغو قرارداد) از شرکت اولیه و گذشت 15 روز ، امکان ثبت‌نام و دریافت کد واحد برای بازاریابان در شرکت جدید وجود ندارد.

9. برگزاری جلسات آموزشی بازاریابی شبکه‌ای تنها در دفاتر و شعب رسمی شرکت مجاز می‌باشد . لیست مربوط به شعب دارای مجوز در سایت شرکت و سایت نتورک مارکتینگ اطلاع‌رسانی شده است به منظور آگاهی از برگزاری همایش ها و سمینارهای شرکت از طریق دفتر مرکزی شرکت اطلاع کسب کنید.

10. لیست شرکت‌های دارای مجوز فعالیت بازاریابی شبکه‌ای در سایت نتورک مارکتینگ اطلاع‌ رسانی شده است و وضعیت فعالیت شرکت (فعال ، تعلیق ، اتمام و ابطال مجوز) به صورت برخط در سایت شرکت قابل دسترسی است ، همچنین از طریق سامانه پیامکی 30006082 ، امکان استعلام در خصوص شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای برای شما وجود دارد.
دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.