تاريخ:نوزدهم ارديبهشت 1396 ساعت 11:02
کد : 7202

هشدار: به هیچ وجه آنتی ویروس خود را حتی در شرایط خاص غیر فعال نکنید

هشدار: به هیچ وجه آنتی ویروس خود را حتی در شرایط خاص غیر فعال نکنید
اگر در مورد لینک یا اپلیکیشن اطمینان کافی دارید، اما آنتی ویروس با شما در حال بحث است و آن را تایید نمی کند، شما می‌توانید آن اپلیکیشن یا لینک را به صفحه استثناها اضافه کنید. در آن صورت آنتی ویروس به قول معروف بیخیال این موضوع می‌شود و مخالفتی با شما نخواهد داشت.
به گزارش ایران هشدار - زمانی که کاربران یک آنتی ویروس محافظ را بر روی سیستم خود نصب می‌کنند، آنقدر آسوده خاطر و مطمئن می‌شوند که فراموش می‌کنند به برخی از مسائل توجه لازم را داشته باشند. اما ما به عنوان یک موضوع کاملا جدی، نظرات و انتظارات را به اشتراک می‌گذاریم و به همین دلیل است که کاربران به راحتی می‌توانند از راهکارهای امنیتی ما استفاده کنند و در امنیت کامل به سر برند. این مقاله هم به همین منظور نوشته شده است؛ تا کاربران از ویژگی های راهکارهای امنیتی خود به درستی بهره مند شوند.
با این حال ممکن است حالتی پیش آید که نظر شما در مورد یک اپلیکیشن یا یک وبسایت با نظر آنتی ویروس کاملا متفاوت باشد. به طور مثال شما مطمئن باشید که وبسایت منتخب قابل اطمینان و خوب است اما نظر آنتی ویروس چیز دیگری باشد و با شما مخالفت کند و فعالیت را مسدود یا پاپ آپ هشدار دهد.

اگر در مورد لینک یا اپلیکیشن اطمینان کافی دارید، اما آنتی ویروس با شما در حال بحث است و آن را تایید نمی کند، شما می‌توانید آن اپلیکیشن یا لینک را به صفحه استثناها اضافه کنید. در آن صورت آنتی ویروس به قول معروف بیخیال این موضوع می‌شود و مخالفتی با شما نخواهد داشت. فقط در نظر داشته باشید که مجبور کردن آنتی ویروس و چشم پوشی آن از می‌تواند برای شما خطراتی را به همراه داشته باشد که در نهایت به آلودگی سیستم منجر شود. فراموش نکنید که شما می‌توانید حتی توسط یک وبسایت یا اپلیکیشن کاملا رسمی به خطر بیفتید.

هنوز هم مایلید این کار را انجام دهید؟ بسیار خب قدم به قدم با ما همراه باشید.

چگونه می‌توان یک اپلیکیشن را به قسمت استثناها در اینترنت سکیوریتی کسپرسکی اضافه کرد؟

۱. تنظیمات اینترنت سکیوریتی کسپرسکی را باز کنید و Additional –> Threats and Exclusionssرا انتخاب کنید. 
 

۲. Manage exclusions یا Specify trusted applications را انتخاب کنید. 

فایل یا اپلیکیشن را برای حذف از دامنه اسکن اینترنت سکیوریتی کسپرسکی انتخاب کنید. در صورت تمایل می‌توانید بخشی را که نمیخواهید اسکن شود را مشخص کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی استثناها در اینترنت سکیوریتی کسپرسکی می‌توانید به این قسمت مراجعه کنید.

چگونه یک لینک را از دامنه اسکن اینترنت سکیوریتی کسپرسکی حذف کنیم؟

۱. اینترنت سکیوریتی کسپرسکی را باز کنید و Protection–> Web Anti-Virus را انتخاب کنید. 
 

۲. در پنجره Web Anti-Virus settings ، Advanced Settings را انتخاب کنید. 

۳. گزینه On all websites except those specified را انتخاب کنید. و اگر که مایلید تا اینترنت سکیوریتی کسپرسکی به بررسی خود ادامه ندهد بر روی Manage exclusions کلیک کنید.
 


تحت هیچ شرایطی نباید آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید، حتی اگر راهکار امنیتی مانع راه اندازی شما از یک اپلیکیشن و یا بازدید از یک لینک شود. اگر که ۱۰۰% از امنیت اپلیکیشن یا لینک مطمئن هستید تنها کافی است آن را به لیست استثناها که در بالا به آن اشاره کردیم اضافه کنید. در صورتی که از امنیت آن مطمئن نیستید، بهتر است توصیه آنتی ویروس را جدی بگیرید و از اجرا کردن اپلیکیشن یا کلیک بر روی لینک خودداری کنید. تست مستقل تصدیق می‌کند که میزان هشدار اشتباه اینترنت سکیوریتی بسیار کم است، بنابراین توصیه های آن را جدی بگیرید.

منبع: کسپرسکی‌آنلاین،

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/7202
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی