تاريخ:سيزدهم ارديبهشت 1396 ساعت 15:40
کد : 7180

نظرات برگزیده شما در مورد سوال نظرسنجی

نظرات برگزیده شما در مورد سوال نظرسنجی
اگر یک بازاریاب بودم.....
 ایران هشداری های عزیز؛
با تشکر از شرکت در نظرسنجی برگزار شده در کانال رسمی ایران هشدار در تاریخ 6/2/96، از میان پاسخ های ارسال شده، 10 پاسخ خلاقانه تر انتخاب شد و در اختیار اعضا قرار می گیرد. به 3 پاسخ برتر از دیدگاه شما جایزه نقدی اهدا می گردد.
1. سلام.
اولین اقدام من به عنوان مدیر عامل یه شرکت بازاریابی شبکه این هس که فرهنگ نتورک مارکتنیگ رو و فروش مستقیم کالارو در سطح هر استان بستر سازی کنم.و اقدام به زدن فروشگاه های مستقیم در هر استان و شهر های بزرگ بکنم.

2. آموزش افرادی به نام لیدرآموزش ولیدر بازرسی ولیدرمحصولات و لیدرانصرافی ولیدرروانشناسی ولیدرخانوادگی و لیدر های متنوع برای ریزش نکردن افراد و زیر ساخت مناسب برای ورودی جدید تا افراد بعد از 2ماه شکست سرخورده نشوند و انصراف ندهند.
کارگروه موازی تحت نام اتاق فکر موازی جهت محافظت از تخریب شرکت های رقیب و موازی برای بدجلوه دادن محصولات و نحوه آموزش شرکت و ایجاد ذهنیت بد مشتریان نسبت به خرید از شرکت و جذب مشتریان ما برای خودو تضعیف فروش و اعتبار وبرند ما.

3. در رابطه با سوالی که در کانال شد،اگه یک روز مدیر عامل شرکت بازاریابی بودید چه کاری انجام میدادید:
اولین قدم اینکه باید محصولات متنوع از هر نوع و قیمت های مقطوع نه اینکه بیام و سو استفاده کنم و محصولات شرکت خودمو با قیمت بالا و انگیزه کاذب در مردم به فروش که نه به انبار کردن در گوشه خونه،برسونم،برای این کار باید با کارخانه های ایران و ثبت قرار داد با اونا این کارو انجام بدم نه اینکه یه واسطه با یه شرکت خارجی قرار داد ببنده و منم با اون.

4. من اگر یک روز مدیر یک شرکت بازاریابی شبکه ای بودم در تلویزیون برنامه ای برای مثبت کردن جو بازار یابی شبکه ای در ایران تدارک میدیدم.

5. سلام روز بخیر...در پاسخ به سوال نظرسنجی...اگر مدیر عامل بودم فقط 10 تا 30 عدد محصول یونیک و مصرفی با کیفیت عالی و تولید ملی میوردم ...

6. سلام
من اگر مدیر عامل شرکت بازاریابی شبکه ای بودم، تدبیر آموزشی جامع mlm واقعی را در کل شرکت طراحی میکردم و برند سازی میکردم.

7. شرکتی تاسیس میکردم که خلا بازار سنتی رو پر کنه نه با بازار سنی مقابله کنه
پلن درامد زایی شرکت های معتبر رو استفاده می کردم تا مراحل ازمون و خطای خودشو کرده باشه
اول فروش رو یاد میدادم بعد وارد شبکه سازی میشدم.

8. اولین ومهمترین کاری که به نظر بنده لازم هست ایجاد بستری مناسب برای ارتقاءوفرهنگ سازی قوی در این راستا میباشد زیرا واقعا به دلایلی مثل شرکتهای خارج از قوانین بازاریابی وهرمی برای مردم سوء نیت رابوجود اوردن من به رسانه ها در این راستا توجه ویژه ای میکردم در ضمن از محصولات باکیفیت وانحصاری استفاده میکردم.

9. اگر من مدیر بودم، کالاهای مصرفی بیشتر و تنوع کالایی بالا برای فروش در اختیار بازاریابان قرار می دادم.
اصلاح پلن درامدزایی، امتیاز کالا را حذف می کردم و پورسانت بر اساس واحد پولی پرداخت می کردم.
در هر استان فروشگاه مرکزی مخصوص شرکت دایر می کردم.

10. اولین کاری که میکردم یه اتاق فکر درست می کردم تا نیاز محصولی جامعه رو پیدا کنم. سپس با متخصصین و نخبه ها قراداد می بستم برای تولید محصولات با کیفیت و منحصر به فرد ، سپس شروع به بازاریابی می کردم.

می توانید شماره پاسخ مورد نظر خود را به آدرس iranhoshdar_admin@ و یا آدرس ایمیل سایت ایران هشدار  info@iranhoshdar.ir  ارسال نمایید.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/7180
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی