تاريخ:بيست و ششم فروردين 1396 ساعت 08:51
کد : 7063

کاهش مخاطرات تلفن همراه با راهکارهای امنیتی ساده

از زمان ورود تلفن های هوشمند به بازار علاوه بر مزایای تعریف شده برای آن مخاطراتی نیز برای کاربران به همراه داشت، این مخاطرات با چند راهکار ساده قابل پیشگیری است.
سیر تحول در تلفن همراه که در ابتدا تنها به عنوان یک وسیله ارتباطی همراه به مردم دنیا معرفی شد آرام آرام آن را به ابزاری همه کاره برای کاربران تبدیل کرد، وسیله مستطیل شکل کوچکی که با هوش مصنوعی تعریف شده اش تقریبا می توانند بسیاری از کارهای مورد نیاز کاربرانش را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات برطرف سازد.

با محبوبیتی که تلفن های هوشمند در بین مردم پیدا کردند دیگر تنها کاربرد ارتباطی آن هم از مدل مکالمه و پیامک از بین رفت و با نصب اپلیکیشن های مختلف و ذخیره سازی اطلاعات، عکس ها و فیلم های شخصی بر روی حافظه آنها بحث امنیت اطلاعات نیز مطرح شد.

در حالی که استفاده از دستگاه های شخصی تلفن همراه در حال افزایش است بهتر است هر فردی پیش از روشن کردن دستگاه جدید خود با مخاطرات امنیتی آن آشنا شود و راهکار امنیتی را نیز بیاموزد، پلیس فتا با انتشار اینفوگرافی ساده به بررسی تهدیدات امنیتی تلفن همراه پرداخته است که با رعایت مسائل ایمنی مطرح شده به راحتی می توانید از مخاطرات احتمالی جلوگیری کنید. 


http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/7063
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی