تاريخ:دوم اسفند 1395 ساعت 14:19
کد : 6676

چرا مسئولین شعب بازاریابی شبکه ای نمی توانند از بازاریابان باشند؟

چرا مسئولین شعب بازاریابی شبکه ای نمی توانند از بازاریابان باشند؟
یکی از مهم ترین الزامات شرکت ها در رابطه با شعب، انتخاب افرادی به عنوان مسئول شعبه است که جایگاه بازاریاب نداشته باشند. اهمیت این موضوع تا جایی است که دبیرخانه کمیته محترم نظارت در بخش نامه ای شرکت ها را موظف کرده است ضمن معرفی افراد بدون جایگاه جهت تصدی مسئولیت شعب جدید، نسبت به تغییر مسئولین قبلی که دارای جایگاه می باشند، اقدام نمایند.
اختصاصی ایران هشدار- یکی از مهم ترین الزامات شرکت ها در رابطه با شعب، انتخاب افرادی به عنوان مسئول شعبه است که جایگاه بازاریاب نداشته باشند. اهمیت این موضوع تا جایی است که دبیرخانه کمیته محترم نظارت در بخش نامه ای شرکت ها را موظف کرده است ضمن معرفی افراد بدون جایگاه جهت تصدی مسئولیت شعب جدید، نسبت به تغییر مسئولین قبلی که دارای جایگاه می باشند، اقدام نمایند.
برای برخی این سؤال مطرح است که چرا مسئولین از بین خود بازاریابان انتخاب نمی شوند تا آشنایی کامل با کار داشته باشند و با دلسوزی بیشتر بتوانند شعبه را اداره کنند؟
در پاسخ به این سؤال باید بگوییم مسئولین شعب به عنوان نماینده شرکت در شعبه حضور دارند و موظف هستند همانند عامل نظارتی بر عملکرد بازاریابان و لیدرهای آموزش دهنده نظارت و کنترل داشته باشند تا مقررات به شکلی صحیح اجرا شود.
این افراد نباید جایگاه بازاریاب داشته باشند و یا اینکه ذینفع در میزان فروش و فعالیت شعبه باشند؛ چرا که ممکن است برای افزایش فروش و برخورداری از پاداش هایی که شرکت در نظر گرفته است، فعالیت های خارج از مقررات انجام دهند.
در واقع مسئولین شعب باید کارمندان قراردادی شرکت باشند تا مقررات به صورت صحیح اجرا شود و بازاریابان و گروه های بازاریابی امکان فعالیت در شعب سراسر کشور را داشته باشند.همچنین با توجه به الزام مسئولین شعب برای حضور مستمر در محل شعبه جهت نظارت بر حسن اجرای مقررات، هر یک از مسئولین تنها می توانند مسئولیت یک شعبه را به عهده بگیرند و به منظور احراز هویت، رونوشت مجوز شعبه که به نام ایشان صادر شده است، می بایست در محل شعبه الصاق شود.
علاوه بر آن لازم به ذکر است کلیه هزینه های شعبه برعهده شرکت قرار دارد و نباید هیچ گونه وجهی بابت حضور بازاریابان در شعبه و دایر بودن شعبه از مسئولین شعب و یا بازاریابان فعال دریافت شود.
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/6676
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی