تاريخ:هشتم دی 1395 ساعت 15:07
کد : 6233

فعالیت خارج از مقررات شرکت پویایی

فعالیت خارج از مقررات شرکت پویایی
در این مطلب شرکت دیگر را معرفی می کنیم که بدون مجوز اقدام به پورسانت دهی به صورت شبکه ای می نماید. نام این شرکت، شرکت پویایی به آدرس وب سایت www.pouyaie.ir است
ایران هشدار- در مطالب قبلی اسامی شرکت هایی که بدون دارا بودن مجوز بازاریابی شبکه ای اقدام به فعالیت به صورت شبکه ای نموده بودند را نام بردیم و توضیحاتی در رابطه با دلایل ممنوعیت فعالیت آن ها برشمردیم که از مهمترین آن ها عدم دارا بودن مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای از اتاق اصناف ذکر شد.
در این مطلب شرکت دیگر را معرفی می کنیم که بدون مجوز اقدام به پورسانت دهی به صورت شبکه ای می نماید. نام این شرکت، شرکت پویایی به آدرس وب سایت www.pouyaie.ir است.
این شرکت، شرکتی تبلیغاتی بوده که کار اصلی اش پذیرش آگهی های تبلیغاتی است، اما در کنار آن با پذیرش عضویت افراد متقاضی ثبت تبلیغات و تشویق آنان به معرفی سایر متقاضیان در جهت ایجاد گروه چندسطحی برای افزایش فروش تبلیغات در فضای سایت، اقدام به پرداخت مبالغی تحت عنوان کارمزد (پورسانت) کرده است.
در حال حاضر با توجه به عدم دریافت مجوز توسط شرکت پویایی برای فعالیت به صورت شبکه ای، نماد اعتماد الکترونیکی شرکت به حالت تعلیق درآمده است.
بار دیگر هشدار داده می شود که هر نوع فعالیت اعم از فروش کالا و یا عرضه خدمات به صورت شبکه ای نیاز به دریافت پروانه کسب اتاق اصناف از طریق مرکز امور اصناف دارد.

 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/6233
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
امیرخزایی
 
تاريخ: دوازدهم دی 1395 ساعت 08:55
 
توضيحات: باسلام و خسته نباشید اینجانب امیرخزایی مدیریت سایت پویایی در مقام احقاق حقوق خود عرض مینمایم هیچگونه طرح پورسانت دهی به صورت شبکه ای وجود ندارد لطفا به قوانین و مقررات سایت رجوع کنید این سامانه هیچگونه عمل خلاف مقررات مرکز توسعه تجارت الکترونیک انجام نداده و نماد اعتماد ما تعلیق نمیباشد لطفا بدون داشتم اطلاعات کافی آبروی انسانها رو نبریم
qqqq


سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی