تاريخ:بيست و ششم آبان 1395 ساعت 14:16
کد : 5936

فعالیت غیر مجاز شرکت organo gold

فعالیت غیر مجاز شرکت organo gold
اخیراً معضل دیگری در کنار معضلات روز بازاریابی شبکه ای، به وجود آمده و متأسفانه دامنه آن در حال گسترش است و آن معضل افزایش عضویت بازاریابان در شرکت های فاقد مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای است.
به گزارش ایران هشدار- اخیراً معضل دیگری علاوه بر معضلات روز بازاریابی شبکه ای، به وجود آمده و متأسفانه دامنه آن در حال گسترش است و آن معضل افزایش عضویت بازاریابان در شرکت های فاقد مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای است. یکی دیگر از شرکت هایی که اقدام به جذب نماینده فروش نموده شرکت organo gold است. این شرکت یکی از شرکت های تولید قهوه و نوشیدنی های مشابه است که از سال 2010 به روش نتورک مارکتینگ اقدام به عرضه محصولاتش کرده است. این شرکت یک شرکت بین المللی بازاریابی شبکه ای است و در راستای دست یابی به رسالت شرکت که اهداء زندگی سالم به افراد است، اقدام به جذب نماینده فروش در شرکت های مختلف نموده است. یکی از کشورهای هدف این شرکت، کشور ما است.
متأسفانه با وجود اطلاع رسانی هایی که در این باب صورت گرفته و بارها تذکر داده شده است که مجوزی برای فعالیت شرکت های خارجی صادر نشده، اما باز هم شاهد هستیم برخی اقدام به عضویت و فعالیت به عنوان نماینده فروش این شرکت ها نموده اند.
از دلایلی که تأکید بر عدم عضویت در شرکت های فاقد مجوز به ویژه شرکت های خارجی وجود دارد، عدم امکان پیگیری حقوق بازاریابان است. قابل ذکر است در صورت احراز عضویت بازاریاب در شرکت های فاقد مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، با افراد عضو شده مطابق ضوابط و مقررات برخورد صورت خواهد گرفت؛ حتی اگر این شرکت ها دارای شهرت بین المللی باشند.
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/5936
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی