تاريخ:بيست و ششم آبان 1395 ساعت 11:47
کد : 5933

دلایل منع فعالیت در شرکت تخفیفات

دلایل منع فعالیت در شرکت تخفیفات
در مقالات قبلی به غیرمجاز بودن فعالیت بازاریابی شبکه ای شرکت تخفیفات اشاره شد. در واکنش هایی که به این مقالات نشان داده شده، مشاهده کردیم که هنوز برخی دلیل غیرمجاز بودن فعالیت این شرکت را درک نکرده اند.
ایران هشدار، در مقالات قبلی به غیرمجاز بودن فعالیت بازاریابی شبکه ای شرکت تخفیفات اشاره شد. در واکنش هایی که به این مقالات نشان داده شده، مشاهده کردیم که هنوز برخی دلیل غیرمجاز بودن فعالیت این شرکت را درک نکرده اند. از آنجا که رسالت سایت ایران هشدار روشنگری و پیشگیری از بروز  تخلفات است؛ برخود لازم دیدیم نکات مهمی را که از چشم مدافعان عملکرد شرکت پنهان مانده است را متذکر شویم.
نکته اول: در اطلاعیه 90 سایت نتورک مارکتینگ به فعالین عرصه بازاریابی تذکر داده شده که 1-تنها عضویت در شرکت هایی که موفق به دریافت پروانه کسب بازاریابی شبکه ای شده اند و در سایت مذکور فهرست آن ها اطلاع رسانی شده در چارچوب آیین نامه موضوع ماده 87 قانون نظام صنفی بلا اشکال است. حتی شرکت های در شرف اخذ مجوز هم قبل از تحصیل پروانه کسب مذکور مجاز به شروع فعالیت و ثبت نام بازاریاب نیستند. 2-عضویت در سایر شرکت ها تحت هر عنوان که به صورت چند سطحی(بیش از یک سطح) در قبال فروش کالا و یا خدمات از قبیل ارئه کارت اعتباری، کوپن و یا تخفیفات کمیسیون و پاداش پرداخت می کنند، غیر قانونی و دارای عواقب و مسئولیت های حقوقی و کیفری است.
همان طور که مشاهده می کنیم شرکت های بدون مجوز و حتی شرکت هایی که در شرف اخذ مجوز هستند، اجازه ندارند تحت هر عنوان به صورت چند سطحی در ازاء فروش کالا و یا خدمات کمیسیون پرداخت نمایند.
نکته دوم: موضوع قابل توجه دوم در طرح سوددهی شرکت است. در طرح سوددهی شرکت مشاهده می شود که پرداخت پورسانت به بیش از چند سطح در عمق صورت می گیرد که با استناد به ماده 9 آیین نامه حتی شرکت های بازاریابی شبکه ای هم مطابق معیارهای جدید محدودیت در تعداد سطوح برای پرداخت پورسانت دارند چه برسد به شرکت های فاقد مجوز بازاریابی شبکه ای.
نکته سوم: موضوع مهم بعدی، محصولات عرضه شده توسط شرکت است. بر طبق ماده 1 آیین نامه اجرایی موضوع ماده 87 قانون نظام صنفی، شرکت های بازاریابی شبکه ای می بایست محصولاتی را مورد مبادله قرار دهند که مصرفی باشد؛ اما وقتی نگاهی به محصولات عرضه شده این شرکت می اندازیم، می بینیم با ارئه کارت های تخفیف بازاریابان را به مراکز خریدی ارجاع می دهد که ممکن است کالای غیرمصرفی عرضه کنند. اگر این کالاها از نظر کاربرد و قیمت مناسب برای خرید نباشند، بازاریابان به منظور کسب درآمد تمایل به عضوگیری بیشتر بجای تمرکز بر فروش محصول پیدا می کنند. این دقیقاً یعنی حرکت به سمت طرح شرکت های هرمی.
نکته بعدی که در رابطه با محصول شرکت وجود دارد، عدم امکان نظارت بر روی قیمت و کیفیت محصولات شرکت است. بر طبق بند ب ماده 26 آیین نامه، شرکت های بازاریابی ملزم به قرار دادن محصولات بر روی سایت شان هستند که این اقدام به منظور شفاف سازی در مورد محصولات ارائه شده توسط شرکت ها است و از این طریق نظارت دقیق بر عملکرد شرکت ها صورت گرفته و پیشگیری از بروز تخلف در این زمینه خواهد شد، اما وقتی نگاهی به محصول عرضه شده توسط  شرکت و عملکرد این شرکت می اندازیم، می بینیم که هیچ نظارتی بر روی آن وجود ندارد. 
نکته چهارم: موضوع بعدی که گویای فعالیت بدون مجوز این شرکت است، قرار نداشتن نماد اعتماد الکترونیکی بر روی وب سایت شرکت است. بر طبق مقررات مصوب کلیه فروشگاه های اینترنتی و به طور اخص شرکت های بازاریابی شبکه ای ملزم به کسب نماد اعتماد الکترونیکی و قرار دادن آن بر روی سایت شان هستند که این شرکت از آن سرپیچی نموده است. به فرض اینکه این شرکت بر طبق ادعاها فعالیت بازاریابی شبکه ای ندارد و صرفاً یک فروشگاه اینترنتی است دلیل قرار نگرفتن نماد اعتماد الکترونیکی بر روی وب سایتش چیست؟
با دقت نظر بر روی نکات ذکر شده می بینیم که اشکالات فراوان بر عملکرد شرکت از نظر قانونی وارد است و نکته مهم تر در این است که در حال حاضر شرکت بدون داشتن پروانه کسب بازاریابی شبکه ای به روش شبکه ای اقدام به فعالیت و جذب بازاریاب نموده است که برخلاف مقررات مصوب در آیین نامه اجرایی است.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/5933
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
ایران عزیزم
 
تاريخ: بيست و ششم آبان 1395 ساعت 12:39
 
توضيحات: چرا کلیت کار رو مد نظر نمیگیرین؟ مزایا و معایب این شرکت رو در دو کفه ترازو بیارین.ببینین هر طرف سنگین تر بود اونو قبول کنیم یا موافق یا مخالف. اینکه صرفا فقط منفی بزنین و منفی هاشو بگین درست نیست و از اخلاق ب دوره و یه هدفی پشت این قضیست.مزایا رو هم بیان کنین .با تشکر و سپاس از شما
qqqq

سام
 
تاريخ: بيست و ششم آبان 1395 ساعت 12:45
 
توضيحات: پس چرا جلوشو نمیگیرن؟
qqqq

ali
 
تاريخ: بيست و ششم آبان 1395 ساعت 13:05
 
توضيحات: با سلام و احترام اغلب مواردی که گفتید مغایرت نحوه عملکرد تخفیفات با قوانین بازاریابی شبکه ای بود ولی وقتی نخفیفات بازاریابی شبکه ای نیست ربطی نداره به قوانین بازاریابی شبکه ای نداره حرف شما مثل این بود که من مغازه لباس فروشی داشته باشم ولی از قوانین کفش فروشی پیروی کنم
qqqq

کوروش
 
تاريخ: دوازدهم آذر 1395 ساعت 13:39
10
7
  توضيحات: دقیقاً کفش فروش و لباس فروش یک قانون را رعایت می کنند چون هردو دارند یک کار انجام میدهند فقط یکیشون کالاش لباس هست اون یکی کفش ولی در اصل قضیه هیچ تفاوتی نیست. شماهم دارید نتورک مارکتینگ کار میکنید با این تفاوت دارید خدمات میدهید و خوب این اشخاصی که این حرف ها را یاد شما داده اند حرفه ای دارند عمل می کنند. بهتره بروید سایت فروش مستقیم جهانی تعریف نتورک و فروش مستقیم را بخوانید بعد تعریف را با شکل کار خودتان مقایسه کنید می بینید شما هم دقیقاً دارید همان را انجام میدهید. زمان کوئست آدم ها را 3روز در آفیس نگه میداشتن یک علت قوی داشت و آن هم با برنامه قوی شستشوی مغزی داده میشد دقیقاً چیزی که برای شما ها اتفاق افتاده. ایده کار خیلی زیباست در ظاهر پس بهتر هست بروید و درست مجوز ار ارگان خودش بگیرید نه اینکه بگیم مجوز داره و وقتی میبینی مجوز داره متوجه میشیم اصلا صنف مجوز دهنده هیچ ربطی نداره. اتحادیه: خدمات رایانه و ماشین های اداری میتونید بهم بگید ربطش به کار شما چی هست؟ بیدار شید.
سینا
 
تاريخ: بيست و ششم آبان 1395 ساعت 13:30
 
توضيحات: من سوالم از تنظیم کنندگان این متن، که می توان به وضوح ناآشنا بودن این عزیزان با فعالیت شرکت را مشاهده کرد، این است که چطور می شود این گستردگی تنوع و قدرت انتخاب را برای جامعه ایجاد کرد و انتظار داشت که مغایر با نیازهای شخصی خریدی انجام شود؟ کدام یک از شرکت های بازاریابی شبکه ای چنین قدرت انتخابی برای بازاریاب های خود ایجاد می‌کند؟ رسالت سایت ایران هشدار اطلاع رسانی و پیشگیری است، ولی چنین مطالب نادرست و بررسی نشده، او را از مسیر هدف خود خارج می کند.
qqqq

m.r.bah
 
تاريخ: بيست و ششم آبان 1395 ساعت 13:55
 
توضيحات: در رابطه با نکته ی اول, خودتون سنگ می اندازید سر راهش, مدیریت از سال 88 دنبال مجوز و فعالیت کاملا اصولی و قانونی هستش. در رابطه با نکته ی دوم, انقدر سطح اطلاعات و سوادتون پایینه که نمی دونید همین محدودیت سطح و درصدهای متفاوت تو پلن های شرکت های بازاریابی شبکه ای باعث شیفت از مجموعه ی خودی و مجموعه های دیگه میشه حاصلش اون شکایت هایی که الان رو میز وزارت خانه است. همین الان شرکت های معتبر بازاریابی شبکه ای مثل usana هستند که با پلن باینری کار می کنند. شما ها می خواید تو همه چی دخل و تصرف کنید. یه ماشین بنز می خواید با چرخ گاری راه ببرید. این شرکت اصول کارش درسته خوبم می تونه پول بده به بازاریاباش کارش هم واردات میلیاردی نیست. هزینه ی خانوار رو کاهش می دهد نکته ی سوم اگه تعریفتون از محصول مصرفی شامپو و صابون و چای که الان 21 شرکت به لطف مجوزهای شما دارن می فروشن و بدون هیچ برنامه و آینده ای فقط دارن واردات انجام میدن. عزیز من محصولی که تو بازار به فروش می رسه و مردم می خرن مصرفی به حساب میاد حتما نباید کرم و شامپو باشه. در مورد نکته ی بعدی, شرکت تیم کارشناسی خودش رو داره و کارشناس و افراد تو سیستم می دونن چطور فروشگاه ها و محصولات با کیفیت رو مدیریت کنن. نگران این مسئله نباشید. یک جامعه زمانی پیشرفت می کنه که در درجه ی اول افرادی که اون قوانین رو می نویسن و شمایی که این سایت رو مدیریت می کنی کارتون رو به درستی انجام بدید. افرادی که تو سیستم هستن از تخفیفات شکایتی ندارن و راضی هستند ولی شما کاسه داغ تر از آشی. امید به اینکه همه کمی عاقلانه تر و با دید باز تر برای پیشرفت این کشور تلاش کنیم و بیشتر از این به جوونای این مملکت ضربه وارد نشه.
qqqq

s.m
 
تاريخ: بيست و ششم آبان 1395 ساعت 14:08
 
توضيحات: اقا شما یا نمیدونی یا نمیخوای بدونی نماد اعتماد !!!!! فروشگاه اینترنتی!!!! چی میگی واسه خودت
qqqq

بی نام
 
تاريخ: بيست و ششم آبان 1395 ساعت 14:18
 
توضيحات: با سلام خدمت شما اگر شرکتی به صورت غیر قانونی فعالیت می کند چرا هر چه سریعتر نسبت به تعلیق یا حذف کامل شرکت اقدام نمیشود ؟ تا باعث سرخوردگی و از بین رفتن امید مخصوصا در بین جوانان شود . لطفا همانگونه که اطلاع رسانی میشود نسبت به برخورد با شرکت خاطی اقدام شود تا از این به بعد سرمایه ناچیز افراد در اینگونه شرکتها از بین نرود . آیا مسئولین محترم مربوطه از فعالیت این شرکتها اطلاعی ندارند ؟ شرکتی که ادعای داشتن مجوز دارد ، اگر بخواهد با آن برخورد شود نباید یکسال بگذرد بعد برخورد صورت گیرد . با تشکر
qqqq

بیز نام
 
تاريخ: بيست و ششم آبان 1395 ساعت 15:11
 
توضيحات: نکته اول عضویت در شرکتهایی با نام بازاریابی شبکه ای که مجوز ندارند مشکل قانونی دارد. در غیر این صورت بیمه عمر نیز عضو گیری میکند و پورسانت ها به صورت لایه ای و زیر مجموعه ای در عمق داده میشود و همچنان در حال فعالیت است نکته دوم این شرکت با تمامی کسبه و صنف ها توان اخذ قرار داد را دارد و این کار را انجام میدهد . و خود شخص به اختیار انتخاب میکند که چه کالایی را خریداری کند نکته سوم نماد الکترونیک مختص سایت هایی میباشد که خرید و پرداخت وجه از طریق سایت و بصورت اینترنتی و ارجا به بانک مورد نظر صورت گیرد در صورتی که خریددر این شرکت بصورت نقدی از مغازه طرف قرار داد صورت میگیرد نه از سایت و در آخر دریافت تخفیف و خرید کالایی که فرد تمایل به خرید آن دارد از کی تا بحال غیر قانونی بوده؟؟؟؟؟؟ حال پرداخت بخشی از این تخفیف با رضایت کامل به شخص یا ارگانی که آن تخفیف را برای ما فراهم کرده است جرم است؟؟؟ آیا این شرکت واقعا به بازار مریض رونق میدهد یا بازاریابی شبکه ای و کالاهای بلاروسی و چینی و... اهداف شرکت: 1- رونق به بازار 2- کاهش هزینه های خانوار چرا تا به حال اشخاصی که در این شرکت فعالیت میکنند ازین شرکت شکایتی ننموده اند؟؟؟؟؟ چرا این شرکت هیج شکایتی ندارد؟؟؟؟ چرا در شرکت های بازار یابی شبکه ای کالا ها خیلی گرانتر از قیمت واقعی عرضه میشود؟؟؟؟؟ چرا در شرکت های بازار یابی شبکه ای اجبار به خرید از جانب لیدر ها صورت میگیرد؟؟؟؟ چرا در شرکت های بازاریابی شبکه ای کالاها محدود بوده و بیشتر به صورت جوگیر مارکتینگ افراد را اجبار به خرید کالا های غیز مصرفی با ضریب امتیاز کالایی بالا میکنند؟؟؟؟؟ چرا در سایت شرکتهای بازار یابی شبکه تصویر کالا یک چیز و جنسی که تحویل گرفته میشود جیز ریکریست از نظر شکل و رنگ و اندازه؟؟ چرا کالاها موقع تحویل در شرکتهای بازاریابی شبکه ای کم کاست میشود یا اینکه جوری تحویل داده میشود که دیگر حتی قابل استفاده نیست؟؟؟؟؟ چرا تحویل کالا نزدیک به یک ماه طول میکشد در صورتی که هزینه آن همان موقع سفارش تحویل گرفته شد؟؟؟ چرا کالا ها در درون سایت شرکتهای بازاریابی شبکه ای موجود میباشد اما موقع تحویل کسری کالا وجود دارد؟؟؟ مگر نه اینکه اول باید کالا در انبار شرکت ها موجود باشد بعد برروی سایت قرار گیرد؟؟؟؟ چرا کالایی که تا دو ماه پیش در یک شرکت بازاریابی شبکه ای به فروش میرسید امروز در شرکتی دیگر باهمان کیفیت ولی قیمتی متفاوت تر به فروش میرسد؟؟؟؟؟مگر نه اینکه کمیته نظارت بر فعالیت شرکتهای بازاریابی شبکه ای وجود دارد؟؟پس چرا نظارتی صورت نمیگیرد؟؟؟ چرا به حجم عظیمی از شکایات افراد مال باخته در شرکتهای بازاریابی شبکه ای رسیدگی نمیشود؟؟؟ چرا موقع مرجوییت کالا در شرکتهای بازار یابی شبکه ای ابتدا 40درصد قیمت کالا بجز9درصد مالیات بر ارزش افزوده کسر میگردد و هیجوقت مابقی پول داده نمیشود؟؟؟درضمن چرا بیش از نیمی از اقلام قابل مرجوع کردن نیست؟؟؟؟ مراودات مالی بین شرکتهای بازاریابی شبکه ای و اعضا دیگر به کنار و مشکلاتی ازین قبیل در شرکتهای بازاریابی شبکه ای هزار مشکلی که در شرکتهای بازاریابی شبکه موجب ناراحتی و دل زدگی افراد از نتورک میشود در شرکت تخفیفات بر طرف شده است و هیج دلیل قانع کننده ای برای بد بودن آن وجود ندارد
qqqq

hakhamanesh7
 
تاريخ: بيست و ششم آبان 1395 ساعت 19:01
 
توضيحات: با سلام شرکت تخفیفات از صنف مربوط به خودش مجوز و پروانه کسب داره. وقتی نظارت کامل رویه اصناف هست مگه میشه یه شرکت مجوز نداشته باشه و تویه ایران با این همه قدرتی که سازمان اطلاعات داره سایتش فیلتر نشه و مجوزش لغو نشه. تخفیفات از صنف مربوطه خودش که توی سایت ایرانیان اصناف قابل استعلام هست مجوز و پروانه کسب داره و تا سال ۹۹ پروانه کسبش اعتبار داره. و تمام ارگان هایی که در ادامه مشاهده میکنید نظارت کامل دارند روی فعالیت اصناف. درباره دبیرخانه هیأت عالی نظارت بر سازمان های کشور هیأت عالی نظارت با تركیب زیر تشكیل میشود(ماده53 قانون نظام صنفی): ‌الف- وزیر صنعت، معدن و تجارت (‌رئیس هیأت) ب- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پ- وزیر كشور ‌ت- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی ‌ث- وزیر دادگستری ‌ج- وزیر امور اقتصادی و دارایی ‌چ- رئیس شورای عالی استان‌ها خ- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران د- هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران ذ- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و كشاورزی ایران ر- دبیركل اتاق تعاون ایران ز- نماینده بسیج اصناف كشور ژ- دو نفر از نمایندگان عضو كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به انتخاب مجلس به عنوان عضو ناظر بدون حق رای ‌تبصره1- جلسات هیأت عالی نظارت با حضور اکثریت نسبی اعضاء رسمیت ‌می‌یابد. ‌تبصره2- وزیران دیگر، بر اساس دستور جلسه، با داشتن حق رأی در جلسات ‌حضور خواهند یافت. ‌تبصره3- هیأت عالی نظارت می‌تواند از افراد ذی‌صلاح و صاحب نظر برای ‌حضور بدون داشتن حق رأی در جلسات خود دعوت به عمل آورد. - هیأت عالی نظارت دارای دبیرخانه‌ای است که در وزارت صنعت، معدن و تجارت مستقر است. دبیرخانه، بازوی اجرایی هیأت عالی نظارت به شمار می‌آید و علاوه بر ‌هماهنگ‌ کردن امور، وظایف تهیه و تدوین مکتوبات مورد نیاز جهت تصویب هیأت و ارائه‌ پیشنهاد را بر عهده دارد. تشکیلات اداری و امور مالی و نحـوه اداره دبیـرخانه به موجب ‌آئین‌نامه‌ای خواهد بود که به تصویب وزیر صنعت، معدن و تجارت خواهد رسید.(ماده54 قانون نظام صنفی) وظایف و اختیارات هیأت عالی نظارت به شرح زیر است (ماده55 قانون نظام صنفی): الف- ابطال انتخابات یا عزل هیأت رئیسه اتحادیه‌ها یا اتاقهای اصناف. ب- ابطال‌ انتخابات‌ یا عزل‌ هیات‌ رئیسه‌ اتاق اصناف‌ ایران. ج‌- رسیدگی به اختلاف بین كمیسیون نظارت و اتاق اصناف شهرستان‌ها یا اتاق ‌اصناف‌ ایران. د- تعیین‌ دستورالعمل‌ نظارت‌ بر چگونگی صدور پروانه‌ كسب‌ در سطح‌ كشور. هـ- تعیین‌ دستورالعمل‌ نظارت‌ بر حسن‌ انجام‌ وظایف‌ قانونی و ایجاد هماهنگی بین ‌كمیسیون‌های نظارت‌، اتحادیه‌ها و اتاق اصناف شهرستان‌های كشور و اتاق‌ اصناف‌ ایران و نظارت‌ بر فعالیت‌ آنها در حدود مفاد این‌ قانون‌. و- ارائه‌ راهكارهای اجرایی مناسب‌ برای صدور كالاها و خدمات‌ واحدهایصنفی با رعایت‌ قوانین‌ و مقررات‌ جاری كشور. ز- سایر مواردی كه‌ به‌ موجب‌ این‌ قانون‌ به‌ هیات‌ عالی نظارت‌ محول‌ گردیده ‌است‌. ح- بررسی و تعیین صنوف مشمول قانون نظام صنفی كشور. ط- تهیه و تصویب دستور‌العمل‌های لازم در رابطه با نحوه نرخ‌گذاری كالاها و خدمات واحدهای صنفی. هیأت ‌عالی نظارت میتواند قسمتی از وظایف خود را به کمیسیون‌های نظارت مراکز استان‌ها تفویض كند. (ماده55 قانون نظام صنفی) فکر نمیکنم با وجود قدرت هایی که روی کار شرکت تخفیفات نظارت دارند کسی باشه که بگه فعالیتش غیر قانونیه. اگر هم کسی باشه که اینو بگه یا واقعا قانون رو مطالعه نکرده یا نمیخواد به روی خودش بیاره که میدونه.
qqqq

حامد
 
تاريخ: بيست و ششم آبان 1395 ساعت 21:10
 
توضيحات: دوستان و همكاران عزيز سلام جا داره نكاتي رو جهت پاسخگويي به بيانيه مجدد ايران هشدار خدمتتون عرض كنم تا در پاسخگويي به ديگران و يا نامه نگاري به اين سايت در نظر داشته باشيد نكته اول اينكه ايران هشدار عزيز تخفيفات فروشگاه الكترونيكي نيست كه نيازي به نماد الكترونيكي داشته باشه و سايتش صرفا جنبه اطلاع رساني داره كما اينكه مديريت محترم اين شركت قبلا براي دريافت نماد به دستگاههاي مربوطه مراجعه كرده اند و همين پاسخ را دريافت كرده اند نكته دوم اينكه شما اشاره كرديد به محصولات مصرفي سوال اينجاست كه كدوم يك از شركتهاي محترم بازاريابي شبكه اي مواد مصرفي تر از مرغ و گوشت و سبزي و ميوه و روغن و برنج و...دارند كه شما اين سنگ رو به سينه ميزنيد ايران هشدار عزيز تخفيفات صرفا كارش ارائه تبليغ و تحفيفه و انتخاب محصول يا خدمات با مشتركينش ميباشد در ضمن بد نيست يه نگاهي به عملكرد شركت هاي بازاريابي شبكه اي بندازيد و يه نگاهي هم به عملكرد تخفيفات و ببينيد كدوم مشكل و شاكي داره مخصوصا در مورده محصولات نكته بعدي اينكه شما اشاره كرديد به مجوزه شبكه سازي سوال اينجاست مگه ايم مجوز رو نبايد اتحاديه بازاريابي شبكه اي زيره نظره وزارت صنعت و معدن ارائه كنه و وظيفش اين كاره خوب دوست عزيز تخفيفات كه اولين شركت بوده كه اونجا مراجعه كرده و كارشناسي شده خودشون گفتن و نوشتن كه چون طرح شما رايگانه و محصول نداره بريد زيره نظره اتحاديه صنف و فعاليت كنيد مگه تخفيفات داره پولي از كسي ميگيره كه شكا اينقدر نگران مردم هستيد دوست خوب من ما توي اين مملكت مشكلات زياد اقتصادي و بيكاري داريم حالا يه شركتي هم كه داروش رو پيدا كرده اينقدر سنگ اندازي نكن ما بهتر از شما ميدونيم و ميدونيم كه شما هم ميدونيد كه بازاريابي شبكه ايتونم توي بن بست گير كرده و خودتون بريد يه نگاهي به تعداد شكايات از اين شركتهاي قانونيتون بندازيد بجاي سنگ اندازي هاي پوچ. دوستان و همكاران گرامي جهت اطلاع خدمتتون عرض كنم كه ايران هشدار سايت دولتي نيست و صرفا يك سامانه همياري با دولت ميباشد . فقط سايتهايي دولتي هستند كه پسوند gov دارند. تشكر
qqqq

 
تاريخ: بيست و هفتم آبان 1395 ساعت 10:27
 
توضيحات: خداوند جای حق نشسته و از اون بالا جوابگوست دوست من، بترس و خودت رو اصلاح کن...
qqqq

مهدی
 
تاريخ: بيست و هشتم آبان 1395 ساعت 00:04
 
توضيحات: ضمن عرض تشکر از سایت ایران هشدار بابت اطلاع رسانی دقیقش واقعا باید به این شرکت که از پول افراد دیگه بهت پورسانت میده نه در قبال فروش کالا شک کرد و این کلاهبرداری که از طرف این شرکت میشه و به اسم خیر رسانی داره مطرح میشه رو برای همه اعضای این شرکت واضح کنه و دست از تعصب کورکورانشون بر دارن.
qqqq

 
تاريخ: دوازدهم بهمن 1395 ساعت 05:30
10
6
  توضيحات: سلام خداروشاکریم که روز به روز با حمایت ها ومدیریت محترم باشگاه پیش به سوی موفقیت هستیم و اونایی که سنگ میندازید جلوی این کار مطمعن باشید که بعد از مدت کوتاهی جای شما در تخفیفاتهموفق وسر بلند باشید در کار خودتون
آرمان
 
تاريخ: هشتم آذر 1395 ساعت 19:11
 
توضيحات: سلام خدمت مدیر عزیز سایت ایران هشدار میدونی ک هرچی منع بشه مردم بیشتر سمتش میرن خب عزیزم کار خوبی در حق ما کردی ک این پیام رو گذاشتی اینطوری کار ما راحت تر شده
qqqq

پویا
 
تاريخ: بيست و نهم آذر 1395 ساعت 14:14
 
توضيحات: آقا خداییش بیایین منطقی باشیم اگه غیره قانونیه چرا بعد از یکسال هنوز جلوشو نگرفتن واقعا؟
qqqq

مهدي
 
تاريخ: بيست و پنجم بهمن 1395 ساعت 15:29
 
توضيحات: با سلام تشكر از سايت ايران هشدار كه اطلاع رساني عالي هست.به جاي اين سايت كه تخفيفات و اي نوتي كه فقط كارش ويزيتوري و من نا اگاهانه و بدون تجربه شروع كردم و بعد ٢ماه هر جا ميرم همه دارن و اصلا بدردشونم نميخوره .برين دنبال يه شركت با اسم و رسم كه حداقل محصول خودش داشته باشه و حداقل چند سال سابقه داشته باشه كه پشيمون نشين الان يه سرري از شركت بازاريابي شبكهاي دارن از دايركت سلينگ استفاده ميكنن و هم تك سطحي داره هم چند سطحي و اعتباره داره
qqqq


سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی