تاريخ:هفدهم آبان 1395 ساعت 14:26
کد : 5868

فعالیت غیر قانونی شرکت تخفیفات

فعالیت غیر قانونی شرکت تخفیفات
این روزها گزارشات متعددی از فعالیت شرکتی با نام تخفیفات دریافت شده است که خبر از فعالیت شبکه ای این شرکت در سطح گسترده می دهد.
ایران هشدار- این روزها گزارشات متعددی از فعالیت شرکتی با نام تخفیفات دریافت شده است که خبر از فعالیت شبکه ای این شرکت در سطح گسترده می دهد.
بر طبق اعلام افرادی که در جلسات پرزنت این شرکت حضور یافته اند، روش فعالیت شرکت به صورت شبکه ای بوده و طرح درآمدی شرکت تبعیت از طرح غیر قانونی باینری که مورد استفاده شرکت هرمی کوئست بوده است، دارد. این شرکت همچنین اقدام به عضوگیری از بین بازاریابان شرکت های بازاریابی شبکه ای با وعده های واهی نموده است.
در مطالب قبلی به بازاریابان در رابطه با عضویت در این شرکت و سایر شرکت هایی که بدون مجوز اقدام به فعالیت شبکه ای می نمایند به طور مکرر هشدار داده شده است، اما متأسفانه باز هم شاهد سهل انگاری بازاریابان محترم هستیم.
برای آگاهی این دسته از افراد و همچنین شرکت هایی که با ادعای کذب در حال پیگیری بودن صدور مجوزشان اقدام به فعالیت و عضوگیری می نمایند، لازم دیدیم بخش نامه مصوبی که در این راستا توسط کمیته محترم نظارت منتشر شده است را متذکر گردیم:
سایت http://www.networkmarketing.mimt.gov.ir تنها مرجع رسمی دولتی است که با هدف اطلاع رسانی در ارتباط با فعالیت بازاریابی شبکه ای مجاز راه اندازی شده است. دراین سایت علاوه بر مقررات، بخشنامه ها و تصمیمات کمیته نظارت بر عملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای، اطلاعات مربوط به شرکت های مجاز از قبیل فهرست شعب، محصولات قابل عرضه و ... اطلاع رسانی می گردد. بنابراین توجه بازاریابان به موارد زیر الزامی است.
1-تنها عضویت در شرکت هایی که موفق به دریافت "پروانه کسب بازاریابی شبکه ای " شده اند و در این سایت فهرست آنها اطلاع رسانی شده در چارچوب مقررات بلااشکال است؛ حتی شرکت های در شرف اخذ مجوز هم قبل از تحصیل پروانه کسب مذکور مجاز به شروع فعالیت و ثبت نام بازاریاب نیستند.
2- عضویت در سایر شرکت ها تحت هر عنوان که بصورت چند سطحی ( بیش از یک سطح) در قبال فروش کالا و یا خدمات (از قبیل ارائه کارت اعتباری، کوپن و یا تخفیفات) کمیسیون و پاداش پرداخت می کنند غیر قانونی و دارای عواقب و مسئولیت های حقوقی و کیفری است.
مسئولین شرکت های منظور به زودی با برخوردهای قضایی مواجه شده و افرادی که بدون توجه به تذکرات قانونی به عضویت این شرکت ها درآمده اند، متحمل خسارت خواهند گردید.
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/5868
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
ایمان
 
تاريخ: هفدهم آبان 1395 ساعت 22:43
 
توضيحات: با عرض سلام‌و خسته نباشید خدمت مسئولین محترم پلیس فتا این شرکت غیر قانونی چرا سایتش فیلتر نمیشه ک دیگ خیال همه راحت بشه از غیر قانونی بودنش ؟؟؟ دوستانی ک‌توی این شرکت کار میکنن فالوورای خیلی قوی هستن و بازاریابای شرکتارو فالو میکنن اگه سایتش فیلتر بشه دیگ نمیتونن حرفی بزنن
qqqq

حسین
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 14:18
77
38
  توضيحات: سلام دوست عزیز فرمودید دوستانی که توی این شرکت هستن فالوورای خیلی قوی هستن، عزیز من، شما مگه از کار تخفیفات خبر دارید؟ باور بفرمایید اونقدی پاک هست این سیستم که نیازی به این موارد نباشه که یه نفر بخواد فالوو ناجور بزنه، بابا یکم بیاید منطقی به قضیه نگاه کنید، مجموعه دارید تو بازاریابی شبکه ای قبول، ولی خب قبول کنیم که تخفیفات پاکی و قشنگی که داره تو هیچ سیستم نتوورکی پیدا نمیشه امیدوارم هرجا هستید موفق باشید
شاهین
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 15:08
100
46
  توضيحات: شما برو شکایت کن و بگو آقای قاضی این شرکت داره برای مصرف کنندهای جامعه تخیف ارائه میده و جلوش بگیرید.آخه تو یا اطلاع نداری از این شرکت که فعالیتش بر چه اساسه یا هم جزء شرکتهای بازریابی شبکه ای هستی مخصوصا بیز که الان چهار اخطار گرفته.
محمد
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 02:18
 
توضيحات: با سلام و عرض احترام خدمتت مسئولین محترم ایران هشدار سوال مطرح شده در ذهن دیگران که چرا با این حجم هشدار نسبت به این شرکت تا کنون اقدامی حتی برای فیلتر شدن سایتشان هم انجام نگرفته و یا چرا با مدیریت این شرکت که به راحتی قابل دسترس میباشند تا کنون برخوردی صورت نگرفته اعضای این شرکت صحبت از گرفتن مجوز تا چند وقت آینده میکنند و شما هشدار غیر قانونی بودن به خدا باور کنید جوونها هم سردرگمند با فیلتر کردن سایت این شرکت دیگران هم متوجه غیر قانونی بودن این شرکت خواهند شد.
qqqq

A.E.M
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 09:34
 
توضيحات: 1.دوست عزیز پلن باینری نیست یا شاد هم اطلاعات شما کمه پلن رو وزن هستش نه باینر. 2.تخفیفات بازاریابی شبکه ای نیست کلا یه صنف دیگس 3.حالا فرض کنیم که مجوز هم نداشته باشه که داره فقط در صورت شکایت میتونن با افراد برخورد کنن .حالاشما میاید شکایت میکنین که چرا به من تخفیف دادین چرا هزینه های زندگی منو میارین پایین 4.پلن تخفیفات سطحی نیست عزیزم عمقی هستش یعنی بصورت لا یه ای نیستش. 5.بازاریابان عزیز میتونن تو سایت اصناف پروانه فعالیت این شرکت رو مشاهده بکنن. 6.الان یک سال و نیم هست این شرکت فعالیت میکنه نه سایتش فیلتر شده ونه حتی یکی از دفترهاش پلمپ شده در واقع کار غیر قانونی انجام نمیده. 7.مالیات12%پرداخت میکنه. حالا یه شرکت قدری اومده رو دست شرکت های بازاریابی شبکه ای شما میاین جلوش می ایستین بابا بیاین حمایتش کنین بخدا خیلیا از این بازاریابی شبکه ای جواب نگرفتن اومدن تخفیفات نتیجه رو دیدن . یاحق 95/8/18 A.E.M
qqqq

W.S.E
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 09:47
 
توضيحات: اسم شرکت تخفیفات اقتصاد گستران میهن مهر هستش میتونین تو ایران اصناف مجوزشو ببینین اگه واقعا غیر قاانونیه سایتشو فیلتر کنین یا دفتر هاشو ببندید.کار این شرکت کاملا به نفع جامعه و به نفع کشورمون هستش و به هیچ احدی ضرر نمیرسونه و وزارت بازرگانی کاملا تاییدش میکنه میتونین یه زنگ هم به این وزارت بزنین. دلیل این همه مخالفت ها ضعف شرکت های mlm رو میرسونه که جای تاسف داره بجای اینکه بیان خودشونو قوی تر کنن میخان جلوی قوی تر هارو بگیرن که غیر ممکن هستش. موفق باشین
qqqq

 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 17:41
34
93
  توضيحات: هرمی هرمیه کل دنیا ممنوعه.
مصطفی
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 10:55
 
توضيحات: مسئول محترم لطفا اول برید تحقیق کنید ببینید کار این شرکت چیه و ببینید آیا غیر ار نفع رسوندن به اقتصاد کشور و بازاری ها و مردم است؟ و شعارشان که میگویند در خیر دیگران خیر خود را مسازند،ببینید غیر از این است؟....یا پولی که به حساب شرکت مردم واریز میکنن و آن بین افراد تقسیم میشود،ببینید آیا مردم از جیب میدهند و کسی متضرر شده است؟...به جرات میتوانم با سابقه ای که در شرکت های بازاریابی شبکه ای که در لیست شماست داشتم،بگویم هم از لحاظ سالم بودن،هم از لحاظ شرعی شرکت تخفیفات خیلی خیلی سالمتر از آنهاست و واقعا اینجا ضرری برای هیچ کس ندارد...بنده از آقای مهدی اسمعیلی مدیرعامل شرکت تشکر میکنم و از خدا برایشان آرزوی خیر و برکت میکنم که ما رو از اون لجن زار بازاریابی شبکه ای نجات داد.فرق حرف تا عمل بازاریابی شبکه ای از زمین تا آسمانه،لطفا شما که کار نکردید در این شرکت ها (بازاریابی شبکه ای و تخفیفات) و اطلاعاتی ندارید با آبروی مردم بازی نکنید، که با مراجعه حضوری به صنعت و معدن اجازه فعالیت میدهند ولی شما اینجا میگید غیر قانونیه!!...اگر غیر قانونیه چرا جلوشو نمیگیرن،آیا قدرتش رو ندارن؟!!!
qqqq

 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 17:40
25
96
  توضيحات: یعنی مسعولین ایران هشدار تحقیق نکردن شما تحقیق کردین.خخخخ
حسین
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 12:28
 
توضيحات: با تشکر از مسئولین محترم ایران هشدار. نمیدونم صرفا فعالیت این سایت در حد اطلاع رسانه هست ؟ آیا اصلا خودش رو مسئول میدونه در قبال تخلفاتی که در سیستم بازاریابی شبکه ای ایران انجام میشه؟!اگر یه بررسی در خصوص اتفاقاتی که در بازاریابی شبکه ای میافته انجام بدید همین امروز خودتون رو موظف میدونید جلوی خیلی از این شرکتها رو بگیرید. چراکه عملا اقدامات خیلی از این شرکتها در تضاد با رسالت بازاریابی شبکه ای هست. منظورم 1- خریدهای اجباری، وادارکردن افراد به فروش محصول (که ناچارا بلا استثنا در بازار سرد انجام میشه)که منجر به افزایش واسطه و بی اعتبار کردن برند تولیدکننده داخلی میشه. 2- اگر سیاست نتورک حذف واسطه اضافیه چرا پاداش خرده فروشان برتر وجود داره که در عمل منجر به انباشت محصول یا فروش اون در بازار سرد میشه.این رو من دارم میگم که سه ساله نتورک قانونی دارم کار میکنم و همه چی رو از نزدیک لمس کردم 3- لیدر پرستی که در خیلی از شرکتهای مطرح بازاریابی شبکه شایع شده 4- تجمعها در قالب پاتلاک که منجر به روابط و دوستی های نامشروع از یک طرف و عدم رعایت شئونات اسلامی از طرف دیگه شده که علارغم همه تذکرات همچنان با قدرت داره انجام میشه!! و هزار تا چیز دیگه.... به نظر میرسه گرفتن مجوز بازاریابی شبکه ای دستاویزی بوده برای خیلی از این شرکتهای مطرح در حال حاضر، که بتونن هر گونه تخلفی رو بدون هیچ محدودیتی انجام بدن پیشنهاد میکنم خیلی سطحی در قبال شنیده هاتون بیانیه ندین اول کامل در مورد این سیستم(تخفیفات) اطلاعات داشته باشیدو ببینید منجر به چه تحول اقتصادی بزرگی میشه. عملا پولی که داره چندتا شرکت فقط میرسه (در نتورک)، حالا داره توی کل شهرهی ایران تقسیم میشه. رونق کسب و کار و بازار، افزایش نقدینگی، رقابت در کیفیت ارائه محصول، کاهش هزینه های خانوار و تبع آن کاهش تورم و ... اینها حاصل فعالیت این شرکته. به نظر میرسه به جای ایجاد تشویش در اذهان عمومی و سطحی نگر بودن، اقدامات هوشمندانه تری میشه انجام داد. یا حق..
qqqq

خواجه احمدی
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 14:06
 
توضيحات: دوستان عزیز ایران هشدار سلام چرا بر اساس صحبتهای دروغین یه عده افرادی که فقط بفکر جیب خودشون هستند مطلب میزارید و شان و شخصیت خودتونو پایین میارید . مایلم یه جلسه باهاتون داشته باشم و از الان قول میدم خودتون عضو این شرکت خواهید شد . فکر یک ماه بعدتون رو بکنید که خودتون میایین تخفیفاتی که الان میگید غیرقانونیه رو بعنوان یه شرکت کاملا قانونی اعلام کنید و اونوقت مردم راجب شما چه قضاوتی خواهند داشت .
qqqq

ناشناس
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 14:13
 
توضيحات: با سلام در کمال احترام هیچ میدونید این مطالبی که قرار میدید، باعث میشه با زندگی خیلیا بازی بشه؟ مطالبی که کاملا مشخصه بدون هیچ اطلاعاتی از نحوه فعالیت این شرکت و کاری که انجام میده هست، واسم مایه تاسفه که اومدید نوشتید "بر طبق اعلام افرادی که در جلسات پرزنت این شرکت حضور یافته اند" این یعنی خودتون اصلا اطلاعاتی نداریدو از شنیده ها قضاوت می کنید، پلن این شرکت باینری نیست، البته اگه اطلاعاتی داشته باشید که ندارید انگار، خیلی جالبه که چون کوئست باینری بود، همه دو دوییا بد میشن؟ غیر منطقیه واقعا، این مطلب رو کی نوشته؟ غلط املایی داره چرا، زشته واقعا برای سایتی به این عظمت، غلط املایی داشتن، در انتها میتونم بگم متاسفم براتون که دارید از سیستم بازاریابی شبکه ای که از خارج وارد ایران شده و این همه محصول رو دست بازاریاباش مونده، محصولاتی که از خارج میاد و خروج ارز هست حمایت میکنید، اما با سیستم تخفیفات که یه طرح ملی از مهندس گرانقدر آقای مهدی اسمعیلی هست، به این شکل مخالفت میشه؟ تاسفم میخورم که پول چه کارها که نمیکنه با انسانیت ما آدم ها امیدوارم شادی ساز باشید
qqqq

مشاوراقتصادی
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 14:40
 
توضيحات: سلام و درود و وقت بخیر از اینکه سایت ایران هشدار مثل اون روزنامه های هست که امروز یه خبری میدهد و فردا میگوید تکذیب شد متأسفم من چند تا شرکت بازاریابی شبکه ای میشناسم که مجوز زیر نظر صنعت،معدن،تجارت داشتند و الان جمع شدند ،خدا کنه رئیس شرکت انسان درستی باشه ولی شرکت اقتصاد گستران میهن مهر هم مجوز داره و صددرصد که داره همیشه میگن شرکتی که بزرگ شد و قوی مخالفان زیادی تو شروع داره،افتخار میکنم به مدیرعامل این شرکت با چنین تدبیری
qqqq

شاهین
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 14:53
 
توضيحات: با سلام شرکت ابر باشگاه تخفیفات حتی اگر مجوز هم نداشته باشد خیلی بهتر از شرکتهای بازار یابی شبکه ای است که اجبارت میکنن که اولین خریدت رو بالا اون هم با مبلغ 5 و 7 و 10 و 15 بزنی.نمونه اش شرکت بیز که خودم شخصا تمتم جلسلتشون رفتم و تام مکالماتشون رو ضبط کردم و به زودی رو اینترنت فاش میکنم که چطور با نگرش اشخاص بازی میکنن و خیلیها رو بدبخت میکنن تا بلکه لیدر های بالا پول بیشتری به جیب بزنن.پس مجوز دادن به یه شرکت دلیل بر قانونی کار کردن نیست.مهم مدیریت اون شرکت هست که نیت قانونی را ملاک این حرکت میداند.وگرنه الان در تمام ارگانهای دولت شاهد اختلاصهای چند میلارد دلاری شدیم پس خواهشا دیدتون رو باز کنی و با نگرشی عمیق به سیستم فعالیت شرکتها نگاه کنید و قضاوت کنید
qqqq

Milad
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 14:54
 
توضيحات: شماره معکوس برای فعالیت غیرقانونی و هرمی شرکت تخفیفات
qqqq

mrbah
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 14:57
 
توضيحات: واقعا برای وزارت صنعت و معدن و سایت ایران هشدار متاسفم که شده عروسک خیمه شب بازیه چندتا شرکت بازاریابی شبکه ای. شرکت تخفیفات نتورک مارکتینگ نیست و مجوز فعالیت از اصناف و تاییدیه دادستانی برای طرحش داره. الان یکساله که مشغول به فعالیت هستش و افرادی که تو شرکت های نتورک مارکتینگ هستن می تونن تو این شرکت نیز فعالیت داشته باشن چون هیچ ربطی به هم ندارن. این طرح و سیستم به مراتب منطقی تر و اصولی تر از نتورک مارکتینگی هستش که داره تو ایران انجام میشه و این همه جوون تو این شرکت ها بی پول و افسرده شدن و میلیارد میلیارد جنس های بی کیفیت وارد کشور میشه و به زور به فروش میرسه. قطعا شرکت های نتورک مارکتینگ تمام تلاششون رو می کنن تا این سیستم پیشرفت نکنه و واقعا جای تاسف داره. قربانی این شرکت های به اصطلاح مجوز دار همین جوونای بیچاره ان.
qqqq

مهدی برزگر
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 20:45
 
توضيحات: با سلام و عرض ادب با توجه به مسائل و معضلات شرکتهای بازاریابی شبکه ای که من در اونها دیدم و افراد بسیار زیادی که توی اون شرکتها دچار ضرر و زیان شدید مالی و روحی شدند و همچنین با ایمان و اعتقادی که من به این شرکت ( تخفیفات ) دارم ، مطمئنا" به زودی مجوزهای لازم رو میگیره و دست همه کسانی که به دنبال تخریب این شرکت موفق هستند ، روو میشه... قطعا اون روز ، روز سختی برای خیلی از دوستان ما که از شرکتهای بازاریابی شبکه ای منفعت می برند ، خواهد بود. یه سوال از مسئولین این صنف دارم که چرا با وجود اینکه شرکت تخفیفات در مدت یک سال فعالیت ، حتی یک نفر شاکی نداره و روز به روز به رشد این شرکت اضافه میشه ولی شرکتهای دیگه که اینقدر با اجبار فعالینش رو مجبور به خریدهای سنگین میکنه و اینقدر متضرر و شاکی داره ، باز هم میتونن مجوز بگیرن فعالیت در هیچ شرکتی به این پاکی انجام نمیشه و تنها شرکت موفق در خیررسانی به مردم ، شرکت تخفیفاته... همانطور که حضرت علی (ع) می فرماید ( حکمت آیه 351 ) : چون سختی ها به نهایت رسد ، گشایش پدید آید و آن هنگام که حلقه های بلا تنگ گردد ، آسایش فرا خواهد رسید. به امید موفقیت و پیروزی همیشگی شرکت تخفیفات در خیر رسانی به مردم ایران
qqqq

نیما
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 21:38
 
توضيحات: با عرض سلام خدمت مسئولین محترم ایران هشدار. اگر بخوایم از لحاظ روش کار طرح جامع تخفیفات صحبت کنیم که خودتون هم مستحضر هستید بی نظیر ترین سیستم شبکه ای دنیا متولد شده در کشور عزیزمون ایران که میتونه سد بزرگی بر فعالیت شرکت های هرمی که ضرر های جبران ناپذیری بر کشور وارد میکنند و سالانه میلیارد ها تومان ارز بابت محصولات یا ... از کشور خارج میشه شد و حتی جبران کرد و در مقابل با جهانی شدن این طرح عظیم میتوان چه سرمایه های حلالی رو به کشور وارد کرد و چرخه ی اقتصادی ایران رو نه تنها برابر کشور های موفق اقتصادی بلکه پیشتاز در کل جهان کرد.... برادران عزیزم چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
qqqq

ناصربهروزی
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 22:04
 
توضيحات: سلام میبینم که شرکتای بازاریابی دارند زور اخرشون رو واسه ضعیف کردن تخفیفات میزنند....بابا بخدا تخفیفات نه بازازیابی نه شبکه ای.پلنشم حتی اگر شبیه کوعست باشه که سودش خوب واسه یوزر هاش بیشتره....اقایان ایران هشدار دین و دنیاتون رو واسه یه قرون سنار به شرکتای مخالف ما نفروشید.والله اگر یه چیزی بتونه بازار درب و داغون الان مملکت رو نجات بده تخفیفاته.نه بازاریاب های شبکه ای که فقط با جو وارد میشن و بعد از مدتی خدافظی میکنند....
qqqq

مهدی
 
تاريخ: نوزدهم آبان 1395 ساعت 16:39
21
40
  توضيحات: هنوزم خیلیا هستن میگن گلد کوئست خوبه ... به نظرت حرفشونو گوش کنیم ؟؟ زیر زمینی هم میشه انجام داد بعضی وقتا باید سرمونو از زیر برف در بیاریم و ببینیم شرکت تخفیفات داره کلاهبرداری میکنه نه شما و کارت تخفیفات ...
مسن
 
تاريخ: هجدهم آبان 1395 ساعت 22:37
 
توضيحات: سلام به ایران هشدار عزیز همانطور که مشاهده می فرمایید این جماعت هشدار نیز عاقل نمی شوند و من مطمبنم حتی اگر سایت هم فیلتر شود باز حرفی برای گفتن دارند. به همه عزیزان پیشنهاد می کنم مطلب سایت ... در مورد نحوه کلاه برداری این شرکت رو مطالعه بفرمایید.
qqqq

سید
 
تاريخ: نوزدهم آبان 1395 ساعت 00:36
 
توضيحات: ما افتخارمون اینه که یک ایده بومی رو به دنیا عرضه کنیم ما اولینهای تخفیفات دنیا هستیم ولی اخرین های بازاریابی شبکه ایی به کدوم کشور دستمونو ببریم تو بازاریابی شبکه ایی در صورتی که همه هم شرکت خوب دارن هم محصول ارزان و با کیفیت من چطور میتونم شامپو ی آلمانی رو به خودشون بفروشم در کل از صد نفر دو نفر از فروش خوشش میاد بقیه دنبال درامد اومدن ولی از صد نفر دویست نفر از تخفیف خوشش میاد اونم رایگان
qqqq

پدرام
 
تاريخ: نوزدهم آبان 1395 ساعت 01:30
 
توضيحات: با سلام شما اول برید ببینید توی بازاریابی شبکه چه کثافت کاری هایی هست، و شرکت تخفیفات چقدر داره سالم کار میکنه، بعد بیاید مطلب بزارید،. فقط دنبال این هستید ببینید کجا مردم دارند راحت و سالم درآمد کسب میکنند، هیچکدوم از بازاریابی های شبکه ای توی ایران صادقانه کار نمیکنند و تنها با داشتن یک پروانه کسب از وزارت دارند سو استفاده میکنند. شرکت تخفیفات بهترین و سالمترین شرکتی هست که داره هم گردش مالی بازار رو بالا میبره ، هم هزینه های خانواده رو پایین میاره و هم ایجاد درآمدزایی میکنه. تنها شرکتیه که اول داره خدمات میده بعدشم پولی دریافت نمیکنه، پول از تخفیفیه که به واسطه کارت موقتی که صادر کرده داره از عموم میگیره، یعنی اگه کارت نباشه هیچ تخفیفی هم نیست. لطفا مطالب رو با منبع درست و محکم بزارید و اینقدر مردم رو نترسونید.
qqqq

ایران
 
تاريخ: نوزدهم آبان 1395 ساعت 10:00
 
توضيحات: سلام و خسته نباشید.من موندم چرا حرفی ک در این مورد زدین دلایلشو هم نمیگین و مردم بدونن ک چرا غیر قانونیه.برید تحقیق کنید اگه فقط یه نفر تو این سیستم ضرر کرد اونوقت بگین غیر قانونی... میگین باینریه.خب تو شرکتا دیگه هم خیلی زیادن ک دارم باینری میرن پایین!!! چقد خوبه ک شماهم بفکر ایرانمون باشین و هم تحقیق کنین در مورد این قضیه و در اخر ازین طرح حمایت کنین...تا کی باید دنبال منافع شخصی بود؟!موفق و پیروز باشید
qqqq

hakhamanesh7
 
تاريخ: نوزدهم آبان 1395 ساعت 13:25
 
توضيحات: با سلام دوستان به نکات مهمی اشاره کردن اگه واقعا شرکت اقتصاد گستران میهن مهر با نام تجاری تخفیفات مشکلی داره یا غیر قانونیه چرا اینجا میاید میگید. دفترش تویه شیرازه برن ببندنش و سایتش رو با یه کلیک میتونن فیلتر کنن. روشی که شرکت تخفیفات داره ارائه میده تویه کل دنیا جدیده و اگه مسئولین کارشناسانه بررسی کرده باشن متوجه میشن که این روش یه انقلابه که به لطف خدا این انقلاب از ایران شروع شده و با درایت و دور اندیشی که اقای اسمعیلی عزیز داشته هیچ خارجی نمیتونه از ایران پورسانت بگیره این وطن پرستی دکتر اسمعیلی رو نشون میده. مارکت اینتر مدیاری (واسطه گری فروشگاهی) واقعا به سود همه اس بدون شک توی اینده ای نزدیک تمام مردم ایران رو نجات میده. اگه به هدف هایه شرکت توجه کنید متوجه میشید. ۱:کاهش هزینه های خانواده ۲:بالابردن گردش مالی بازار ۳:اشتغال زایی و کسب درامد حالا اینا به تصاعد بخوره ایران گلستان میشه گلستان... همونطوری که بازاریابی شبکه ای ۱۹۹۰ اقتصاد امریکارو از ورشکستی نجات داد. اقتصاد گستران میهن مهر اقتصاد ایران رو گلستان میکنه. اگه ۱۰۰۰۰ بار دیگه اینجا پیام بزارید که غیر قانونیه تا زمانی که شرکت سایتش بالاس و مجوزش تویه سایت اصناف هست و دفتر مرکزیش داره کارشو میکنه من یکی به پیام هایه این سایت اهمیت نمیدم و با قدرت کار خودمو ادامه میدم. یا علی مدد
qqqq

حسین
 
تاريخ: بيستم آبان 1395 ساعت 13:21
 
توضيحات: با درود فراوان خدمت همه دوستان عزیز. شرکت تخفیفات بهترین و سالم ترین نوع کار کرد شبکه ای در جامعه رو گسترش میده 1-باعث افزایش قدرت مالی بازار میشه که باعث بیدار شدن بازارهای خوابیده میشه 2- باعث میشه هزینه خانواده بیاد پایین 3-در کنار همه این ها باعث ایجاد درآمدزایی میشه همین طور که میدونید بازارسازی شیوه بسیار قدرتمند و نوینی توی کشور که خیلی قوی تر از بازاریابی شبکه ای فعالیت میکنه به فرموده رهبر انقلاب اسلامی ما توی سال اقتصاد مقاومتی هستیم بجای این که انقدر از یک طرح خارجی که 70 سال پیش در آمریکا ابداع شد دفاع کنیم باید دست به دست هم از این طرح ملی فوقالعاده دفاع کنیم و باعث پیشرفت ملت و کشورمون بشیم تا در آینده نزدیک شرقیا و غربیا از ما الگو برداری کنن، کشور ژاپن همون کشوری بود که سالها تحریم بود اما تمام ملت ژاپن دست به دست هم کشورشونو ساختن و به جهانیان معرفی کردن شیوه بازارسازی شبکه ای بسیار طرح قویتر از بازاریابی شبکه ای هست. زنده باد استعداد ایرانی پاینده باد ایران
qqqq


سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی