تاريخ:هفدهم آبان 1395 ساعت 09:26
کد : 5842

تعلیق بازاریاب متخلف

تعلیق بازاریاب متخلف
به اطلاع کاربران محترم سایت ایران هشدار می رساند، یکی از بازاریابان فعال شرکت جانسوبه دلیل تخلفات صورت گرفته به حالت تعلیق موقت درآمده است.
ایران هشدار- به اطلاع کاربران محترم سایت ایران هشدار می رساند، یکی از بازاریابان فعال شرکت جانسو به دلیل تخلفات صورت گرفته به حالت تعلیق موقت درآمده است.
لازم به ذکر است این تصمیم بنابر صلاحدید کمیته نظارت اخذ شده و در سایت http://www.networkmarketing.mimt.gov.ir به صورت رسمی اطلاع رسانی شده است.
متن اطلاعیه منتشره به صورت زیر می باشد:
به اطلاع کلیه شرکت های بازاریابی شبکه ای و بازاریابان می رساند، درصورت مشاهده هرگونه تخلف ونقض مقررات آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی بصورت مستدل و مستند برخورد لازم با شرکت و بازاریاب متخلف صورت خواهد گرفت. از این رو براساس تصمیم مورخ 95/8/10 کمیته نظارت، مقرر شده شرکت جانسو تجارت احدی از بازاریابان خود به کد واحد بازاریابی 0085822420 (کد داخلی شرکت 1100001016) را بدلیل سوء رفتار و عملکرد از تاریخ 95/8/16 لغایت 95/10/1 تعلیق نماید: لذا نامبرده در این مدت از فعالیت بازاریابی شبکه ای نظیر حضور در محل دفاتر و شعب و خرید محصولات شرکت برای دریافت کمیسیون و پاداش ممنوع شده است. ضمن اینکه موضوع جز عملکرد شرکت مذکور نیز منظور خواهد شد.

 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/5842
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
رضا دورقی
 
تاريخ: هفدهم آبان 1395 ساعت 10:56
 
توضيحات: سلام مگه بازاریابی شبکه مجوز نگرفته جا اینکه تبلیغات مثبت کنید همش تبلیغات منفی میکنید جا اینکه فرهنگ سازی کنید از این تجارت تبر میزنید به ریشش حالا یه بازاریاب تعلیغ شد که چی باید داد و هوار کنید چرا جنبه های مثبتش تبلیغ نمیشه حالا شاید دنبال این باشید که بیننده های سایتتون زیاد بشه .
qqqq


سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی