تاريخ:اول ارديبهشت 1395 ساعت 13:56
کد : 4549

آسیب پذیر ترین نرم افزارهای سال 2015

آسیب پذیر ترین نرم افزارهای سال 2015
بر طبق مطالعاتی که مرکز (CVEdetails (common vulnerabilities and exposuresروی نرم افزارها و آسیب پذیری آنها انجام داده است، مشخص شد که آسیب پذیر ترین نرم افزار در سال گذشته (2015) Apples os x بوده است. 
ایران هشدار - بر طبق مطالعاتی که مرکز (CVEdetails (common vulnerabilities and exposuresروی نرم افزارها و آسیب پذیری آنها انجام داده است، مشخص شد که آسیب پذیر ترین نرم افزار در سال گذشته (2015) Apples os x بوده است.
با شروع سال 2016 همه مردم به دنبال اخبار و گزارشات خلاصه شده سال پیش بودند و بر طبق بیانات CVE details ، یک لیست از آسیب پذیر ترین نرم افزارها آورده شده است.
شاید اکثریت افراد تصور کنند در راس این لیست ، نرم افزار adobe flash قرار دارد اما لیست نهایی، مردم را شگفت زده کرده است چرا که در راس آن لیست و به نوعی آسیب پذیر ترین نرم افزار، apple os x بوده است. مطلب عجیب دیگر اینکه adobe flash حتی در رده دوم نیز قرار ندارد و رده دوم نیز مربوط به ios یکی دیگر از محصولات apple است.
CVE که به بررسی آسیب پذیری ها و امنیت در تمام دنیا می پردازد، بیان کرده است که این بررسی ها بر طبق موارد امنیت سایبری است.
بر طبق این گزارشات، شرکت اپل بیشترین باگ ها (654) را داشته است، و پس از آن I PHONE OS و Flash player ، Air sdk ،AIR ، میباشد.
نکته جالب اینجاست که آندروید که این روزها مورد استفاده تعداد زیادی از کاربران ایت، در رتبه 20 قرار دارد و گوگل کروم و فایر فاکس نیز جز 10 برنامه ای که بیشترین آسیب پذیری ها را دارند، می باشد.
  

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/4549
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی