تاريخ:دهم اسفند 1401 ساعت 08:36
کد : 42488

کلاهبرداری ارز دیجیتال با وعده سود کلان

کلاهبرداری ارز دیجیتال با وعده سود کلان


کلاهبرداری که در پوشش سرمایه گذاری ارز دیجیتال و دریافت سود کلان به اقدام به کلاهبرداری ازشهروندان می‌کرد، بازداشت شد.به گزارش ایران هشدار به نقل از پلیس فتا؛ سرهنگ مرتضی ابوطالبی رئیس پلیس فتا استان یزد گفت: با مراجعه چند تن از شهروندان به این پلیس مبنی بر سرقت موجودی کیف پول الکترونیکی آن‌ها، موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.


 


او ادامه داد: شاکیان در اظهارات خود عنوان کردند مدتی قبل به قصد سرمایه گذاری و کسب سود اقدام به خرید ارز دیجیتال کرده، ولی پس از مدتی متوجه ‏به سرقت رفتن موجودی حسابشان شدند. ‏


 


رئیس پلیس فتا استان بیان داشت: با توجه به حساسیت پرونده، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت که با اقدامات فنی و بررسی‌های اولیه مستندات دیجیتالی ارائه شده و انجام اقدامات تخصصی، فرد مورد نظر شناسایی شد.


 


او افزود: با اقدامات صورت گرفته، محل اختفای متهم در یکی از استان‌های شمال کشور، شناسایی و پرونده برای سیر مراحل قانونی و دستگیری متهم به استان مربوطه ارسال شد.


 


ابوطالبی خاطر نشان کرد: شهروندان از تبلیغاتی با عناوین دریافت سود میلیاردی در معامله ارز دیجیتال، استخراج بدون دستگاه، درآمد میلیونی از استخراج بیت کوین و اجاره دستگاه‌های استخراج، اجتناب نمایند.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/42488
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی