تاريخ:چهارم ارديبهشت 1401 ساعت 11:07
کد : 42297

دستگیری اعضای باند شرکت هرمی در فردیس

دستگیری اعضای باند شرکت هرمی در فردیس
جانشین فرماندهی انتظامی البرز از دستگیری ۱۲ نفر از اعضای باند یک شرکت هرمی در شهرستان فردیس خبر داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا؛ سرهنگ محمد معظمی گودرزی، جانشین فرماندهی انتظامی البرز در تشریح این خبرگفت: کارآگاهان پلیس آگاهی فردیس با انجام اقدامات اطلاعاتی از  عضوگیری و جذب سرمایه توسط یک شرکت هرمی با نام مستعار در شهرستان فردیس مطلع و بررسی موضوع را به صورت ویژه دردستورکار  خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران در ادامه با بررسی‌های میدانی و بکارگیری اقدامات پلیسی موفق شدند اعضای این شرکت هرمی را  که اقدام به عضوگیری و جذب سرمایه می کرد را در شهرستان فردیس شناسایی کنند.

سرهنگ گودرزی تصریح کرد: پس از تکمیلی تحقیقات مقدماتی و شناسایی اعضای این شبکه هرمی، ماموران با هماهنگی  مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه ۱۲ نفر از اعضای این  باند را دستگیر کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز یادآور شد: کارشناسان ارزش کلاهبرداری صورت گرفته از سوی این باند را حدود ۱۸ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به این که گردانندگان شرکت های هرمی همواره به دنبال کسب منفعت خود هستند، از جوانان خواست هیچگاه فریب حرف های گردانندگان این شبکه ها را نخورند و همواره از عضویت در طرح های سرمایه گذاری که وعده پرداخت سریع سود را می دهند، اجتناب کنند.


http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/42297
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی