تاريخ:هجدهم اسفند 1400 ساعت 10:27
کد : 42278

بازداشت متهم ردیف اول پرونده کلاهبرداری کینگ مانی با وثیقه ۱۵۰۰ میلیارد تومانی

بازداشت متهم ردیف اول پرونده کلاهبرداری کینگ مانی با وثیقه ۱۵۰۰ میلیارد تومانی
طبق اطلاعات به دست آمده، متهم ردیف اول پرونده کلاهبرداری کینگ‌مانی که از قضا مدیریت یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای معروف را هم بر عهده دارد، بازداشت شده است.

به گزارش ایران هشدار به نقل از  خبرگزاری تسنیم؛ بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده، در پی مسجل شدن ابعاد فنی پرونده کلاهبرداری کینگ‌مانی، متهم ردیف اول پرونده که از قضا مدیریت یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای معروف را هم بر عهده دارد، بازداشت و روانه زندان شد.

در همین رابطه، یک منبع آگاه ضمن تایید خبر دستگیری متهم اول پرونده کلاهبرداری کینگ‌مانی، اظهار داشت: تعداد شاکیان ثبت شده در این پرونده، تاکنون به بیش از 2400 نفر رسیده است و امکان دارد تا چندین برابر این تعداد نیز افزایش یابد.
 
وی افزود: بیشتر شکایت‌های مردمی از 4 ماه گذشته تاکنون ثبت شده است و در این مدت کوتاه، اقدامات موثری در جهت احقاق حقوق مالباختگان انجام شده و به سرعت در حال پیگیری است.

این منبع آگاه اضافه کرد: بررسی‌های پیچیده فنی در خصوص رمزارز ادعایی، حسابرسی حقوق هزاران شاکی، بررسی ادله دیجیتال و مسائل حقوقی پرونده، توقیف اموال متهمین و بسیاری موارد دیگر در مدت زمان کوتاهی انجام شده است که نشان از سرعت بالای رسیدگی به پرونده دارد.

وی افزود: امیدواریم روند دادرسی و رسیدگی به پرونده کینگ‌مانی که تاکنون بزرگترین پرونده رمزارزی کشور بوده است؛ با همکاری دستگاه‌های قضایی و نظارتی، با همین سرعت ادامه یابد و به سریع‌ترین پرونده کثیرالشاکی جاری دستگاه قضایی تبدیل شود.

 بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی وزارت اطلاعات در مهرماه سالجاری، یکی از بزرگترین شبکه‌های سازمان‌یافته کلاهبرداری در سطح کشور که با فریب افکار عمومی و تشویق افراد به خرید و سرمایه‌گذاری در رمز ارز مجعول «کینگ‌مانی»، مبالغ هنگفتی را کسب کرده بودند؛ توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.


http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/42278
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی