تاريخ:بيست و چهارم بهمن 1400 ساعت 12:21
کد : 42260

نظارت بر فعالیت کسب و کارهای اینترنتی از اولویت‌های پلیس فتا

نظارت بر فعالیت کسب و کارهای اینترنتی از اولویت‌های پلیس فتا
رئیس پلیس فتا انتظامی کشور نظارت بر فعالیت استارت آپ‌ها و کسب و کارهای اینترنتی را یکی از اولویت‌های اصلی در ماموریت های پلیس فتا برشمرد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا؛  سردار وحید مجید، رئیس پلیس فتا انتظامی کشور در حاشیه برگزاری جلسه هم اندیشی با مدیران و فعالان حوزه کسب و کارهای اینترنتی در کشور با اشاره به علاقه‌مندی و میزان استقبال بالای هموطنان گرامی در بهره مندی از خدمات کسب و کارها در فضای سایبر، نظارت بر فعالیت استارت آپ ها را یکی از اولویت های اصلی ماموریتی پلیس فتا برشمرد.

وی ضمن بیان اینکه هم اکنون تعداد زیادی واحد کسب و کار اینترنتی در کشور مشغول به فعالیت هستند، توجه به خدمات رسانی مطلوب به کاربران و متقاضیان را بسیار مهم عنوان کرد.

رئیس پلیس فتا انتظامی کشور شیوع کروناویروس در دنیا و به خصوص کشور ایران و معطوف شدن توجه به ظرفیت فضای سایبر را یکی از علت های اصلی استقبال کاربران از دریافت خدمات از استارت ها برشمرد و گفت: شناسایی بسترهای فنی جرم و اهتمام جدی در خدمات رسانی بهتر به متقاضیان از وظایف اصلی فعالان حوزه کسب وکارهای اینترنتی است.

وی  ادامه داد: رسیدگی به مشکلات استارت آپ ها و استفاده از پیشنهادات فعالان در حوزه کسب و کارهای اینترنتی در ارائه خدمات مطلوب تر به کاربران یکی دیگر از اهداف این جلسه هم اندیشی بودو ارائه راهکارهای فنی و تخصصی، پیش بینی و کاهش روش های ارتکاب به جرم و کلاهبرداری از سوی مجرمان سایبری نیز در این جلسه مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

 مجید با تاکید بر اعلام همکاری و حمایت پلیس فتا از تمامی حوزه های فعالان کسب و کار اینترنتی در کشور، تداوم برگزاری جلسه های هم اندیشی با کسب و کارها را به منظور افزایش دانش فنی و تخصصی پیشگیری از وقوع جرایم سایبری را ضروری دانست.

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/42260
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی